Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Başlık Görmek

Rüyada başlık takmak nedir?

Rüyamda siyah ve parlak kumaştan yapılmış kabarık bir orta çağ elbisesi giydiğimi gördüm. Başımda da aynı kumaştan yapılmış o dönemlerde erkeklerin taktığı uzun başlık vardı. Birdenbire yanımda bir yaşlarında bir erkek çocuk olduğunu gördüm ve onu kendi çocuğum olarak gördüm. Çok iri gözleri vardı, erkek arkadaşımı da andırıyordu.

O da benim gibi eski zamandan kalma siyah kıyafetler giymişti ve sürekli gülümsüyordu, gözleri özellikle çok parlak ve dikkat çekiciydi. onu çok sevdiğimi rüyamın içinde hissettim ve çok etkilendim. Normalde çocuğum yok ve daha önceden bilmediğim bir sevgi duydugumu hissettim. Sizce bu rüyanın anlamı ne olabilir?

Rüyada başlık görmek tabiri

Rüyada giydiğiniz siyah parlak kumaştan yapılmış orta çağ elbisesi aslında sahip olduğunuz içinizde gizli asaleti temsil etmekte, ağırbaşlılık ve itibar sahibi olmayı işaret etmektedir.

Rüyada başlık görmek iş veya eğitim hayatında ilerleme, özel hayatında olgunluğa erişme manalarına gelir. Rüyada başlık takmak reel hayatında daha iyi yerlere gelmek veya yaşam kalitesini artırmak için arayış içinde olduğunu ve bunu başaracağınızı temsil eder. Rüyada başlık satın almak, başlık aldığını görmek yardım alarak işlerinizde başarıya ulaşmak ve para kazanmak anlamına gelir. Yeni bir başlık görmek ev değiştirmek veya iş değiştirmek olarak yorumlanır. Yaşamınızda yaptığınız bazı değişiklikler karlı çıkmanızı sağlayacak. Başlık kaybetmek, başlık kaybettiğini görmek, iş yerinde sıkıntı yaşamak anlamına gelir. Rüyada çelik başlık görmek rüya sahibi insanın etrafında kendisine düşmanca duygular besleyen birisi olduğunu gösterir ve zarar görmemek için daha dikkatli davranması gerektiğine yorulur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir