Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Başörtülü Kadın Görmek

Rüyada başörtülü kadın görmek neye delalet eder?

Merhaba, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Bilmediğim ama benim yaşadığım bir evdeyim, bayan arkadaşım gelmiş muhabbet edıyoruz, o bir yandan örgü örüyor bir yandan da “bana bu evden biran önce çıkman gerekiyor yoksa burası yerle bir olacak, esyalarına yazık olur bak ben hissederim, bana söylüyorlar” dıyor. Israrla bunu tekrarlıyor bana, sonra yanında bır kadın basında basortusu olan bır kadın, şalvar tarzı gıyınmıs ayagının biri kanepeden sarkıyor biri altında bana eliyle ısaret edıyor “aa sen ne ördün getır bakayım” dıyor ve bende önceden ördüğüm şeyi getirip gösteriyorum.

Sonrasında yıne o evde kızımla yalnız başımızayız, onu yıkamışım ve çıplak iç çamaşırını giydiriyorum, o sırada evde eşyaların yere düştüğünün seslerini duyuyoruz, önce kaale almıyorum fakat diğer odalarda farklı farklı eşyaların yere düştüğünü duymaya devam ediyoruz, korkmaya başladık ve aceleyle alt iç çamaşırını sureklı ters giydirip duruyorum, çıkarıyorum tekrar yanlış giydiriyorum, korkudan eşimi arıyorum oda “işim var şimdi gelemem” diyor, kızım ağlamaya başlıyor ve bende korkudan kıpırdayamıyorum bile.

Uyanıyorum, bilmiyorum ama çok etkilendim rüyadan korkarak uyandım, öncesınde de etkilenecegım bır olay da yasamadım, vakıt ayırıp ılgılendıgınız ıcın teşekkür ederım.

Rüyada başörtülü kadın görmek neye yorumlanır?

Merhaba. Gördüğünüz çok önemli bir rüyadır ve sandığınızın aksine çok güzel mesaj vermektedir.

Rüyanız; güzel bir hayat sürmek, mutlu bir aile yaşantısına sahip olmak için çevrenizdeki negatif düşüncelere sahip kişilerden uzak durmanız, aile mutluluğunuzu kimseye anlatmamanız gerektiğini hatırlatan ikaz edici rüya olup, mutluluğunuzu aile içinde kendiniz doya doya yaşamanız gerektiğini hatırlatmaktadır.

“Rüyada Başörtülü Kadın Görmek” için 3 yanıt

Iyi gunler, benim evimin yaninda bir kiz yurdu var. ruyamda oranin onune dogru dolmus duragina gidiyorum. kosebasinda lacivert esarpli, gri pardusolu esmer ve guzel bir kiz bana bakip gulumsuyor. yanina gidip “niye guluyorsun” diyorum. “sen bana yardim edeceksin” diyor. “seni tanimiyorum bile neden yardim edeyim” deyip iki adim ilerliyorum ve yerde bir tup krem buliyorum. kiza donup “bu seninmi” diyorum, kiz da “bak ben demistim bana yardim edecegini” diyor ve ben o kremi ona verir vermez o krem bir canta paraya donusuyor, sonra sicrayarak uyandim.

nedir acaba anlami cok merak ediyorum, cok kafama takildi. iyi gunler simdiden sagolun

bu rüya benim arkadasın rüyasına girmiş, türbanlı bir kadın yanında da ben varmişim, ben sey sandım ilk imana gelecem sandim.

Ben 21 yaşında yeni askerden gelmiş bir gencim, rüyamda bir güvercini bir dükkanın önüne bırakıyorum gidiyorum, tekrar güvercini bıraktığım yere döndüğüm zaman dükkandan başı örtülü bir bayan çıkıyor, bana dediği şey “ben ona sen gelene kadar göz kulak oldum” diyor, rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir