Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada başörtüsü görmek neye işarettir?

Rüyada başörtüsü görmekRüyamda yeşil gözlü, başörtüsü takmış iki kız gördüm (ikisini de tanımıyorum) ayrıca yakın bir arkadaşımın birisine silah ile ateş ettiğini gördüm yalnız silahta tek bir mermi varmış ve komşumun kızını ve kızın babasını gördüm bir yere koşuyordu ve diğer bir komşumu gördüm oda bir yere koşuyordu. Bunun manası nedir.

Rüyada başörtüsü görmek neye yorulur?

Rüyada başörtüsü görmek bekar bir bayan için evlilik işaret eder. Evli bir kadın için ise çocuk sahibi olmak ya da evinde huzur ve mutluluğun artışına işarettir. Rüyada başörtüsü takmak, daima hayırlıdır, hayatının iyiye gitmesi için verilen emek ve yapılan duaların karşılığının alınmasına, hayırlı gelişmelere işarettir.

Rüyada yeşil baş örtüsü görmek, bekarlar için güzel, mutlu bir evlilik ifadesi olup evli olanlar için evlilik yaşamlarında hayırlı gelişmeleri işaret eder. Rüyada kırmızı başörtüsü görmek, ani bir şekilde evlilik simgesidir. Rüyada beyaz başörtüsü görmek, hızla gerçekleşecek evliliğin hayırlı olacağına işaret eder. Rüyada mor başörtüsü görmek, insanlar tarafından bilinen, tanınmış biriyle mutlu bir evlilik yapılacağına işaret eder.

“Rüyada Başörtüsü Görmek” hakkında 6 yorum

 1. Normal de kapalı bir bayanim. Ama rüyamda dışarıda isim oluyor acele ile evden çıkıyorum esarbimi yapmayı unutuyorum saçım açık çıkıyorum dışarıya.ve bunu çıktıktan sonra fark ediyorum. Bu ne anlama geliyor? Beni bilgilendirir misiniz lütfen. Teşekkürler

  1. Editörün not: değerli ziyaretçimiz EÖT, katkı yapmak amacıyla burada cevap yazmak istemiş ve başka bir sitede yazan eşarp rüya tabirini kopyalayıp, buraya yapıştırmıştır. Buna karşı olduğumuz için bu ekleme silinmiştir.

   Rüyada eşarp görmenin bilimsel açıklaması eşarp adresinde incelenebilir ve orada görüleceği gibi kesinlikle “varlıklı ve iyi bir koca” ile alakası yoktur.

 2. Kimden: Hüzün
  Cinsiyetiniz:Bayan
  Yaşınız:25
  Medeni Durumunuz:Bekar
  Anahtar kelimeler: baş örtüsü, oya, boncuk
  Şu anki ruh haliniz: Karmaşık

  Babam neredeyse 2 ay olacak vefat edeli. Rüyamda ölmüş babamı hasta, çıplak ve annemin babamı sırtında taşıdığını gördüm ve bende erkek kardeşime anneme yardım etmesini söylüyordum.

  Birde annem bana renk renk başörtüler veriyordu, oyaları boncuklu idi çok seviniyordum tek tek katlıyordum.

  1. Babanızı yeni kaybetmişsiniz, başınız sağ olsun. Bu konuda lütfen ölü görmek sayfasında “Yakında kaybettiğiniz bir yakınınızı görmek” satırını okuyunuz.

   Rüyanızın son bölümünde annenizin verdiği baş örtüsü, hakkınızda bir evliliği işaret etmektedir. Sevinmeniz bunun hayırlı olacağını temsil etmektedir.

 3. Merhaba,
  Ben rüyamda hardal sarısı,altın rengi karışımı bir başörtüsü taktığımı okul gibi bir yere gittiğimi gördüm.Sınıfa girdiğimde de başımdan çıkardım.Arkadaşlarımla konuşurken bana da hiç yakışmıyor dediğimi hatırlıyorum.önce çantaya rastgele attım sonra çıkarıp katlayıpta koydum.Normalde açık biriyim.Bundan çok etkilendim.Acaba ne anlama geliyor tam olarak?

 4. Merhaba nolur ruyami yayinlayin ve cevap yazın lütfen çok merak ediyorum rüyamda zaten başımda örtü varmış ama ben yolda otobüsle bir yere gidiyorum ve başımın üzerine bir örtü daha örtüyorum neden yaptimi bilmiyorum son zamanlarda gördüğüm her rüya çocuk sahibi olmaya işaret ediyor bu nedir? Evli ev hanımı çalışmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir