Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Başrahip Görmek

Rüyada başrahip görmek neye yorulur?

Rüyamda bir Avrupa ülkesindeyim ve büyük bir kiliseye gidiyorum, kilisede çalışan bir görevliye başrahip ile görüşmek istediğimi söylüyorum. Görevli “ne görüşeceksiniz, bunu söylemem gerekli” diyor. Ben de “Hristiyanlığı tanımak, öğrenmek istediğimi, Hristiyan olmak istediğimi, bunun için görüşmek istediğimi söylüyorum.

Görevli beni bir koltuğa oturtup, bir süre beklemem gerektiğini söylüyor ve yanımdan gidiyor, kısa bir süre sonra rahip kıyafetli, bembeyaz saçlı, yaşlı biri yanıma gelip “evladım ben baş rahibim, seni dinliyorum” diyor. O anda bir şeyler oluyor, kafamda yıldırımlar çakıyor, gözlerim kararıyor ve kendime gelince “oğlum Emre, senin ne işin buralarda, Hristiyanlıkta” diyorum ve uyanıyorum. Bu ne demek? 28, erkek, bekar, çalışıyor.

Rüyada başrahip görmek tabiri

Rüyada başrahip görmekEmre selam, öncelikle belirtmeliyim ki rüyada din değiştirdiğini görmek kişinin şu anda yaşamakta olan problemlerin çözüleceğine olan inancını kaybettiğine işaret eder, bu sorunları aşamayacağını düşündüğünü gösterir. Sen son anda din değiştirmekten vazgeçiyorsun ki bu hayatında meydana gelecek ani bir gelişme sonucu kendine güvenini yeniden kazanacağına ve sorunları çözecek gücü kendinde bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada başrahip görmek birilerinin sizin üzerinde etkisi ve gücü olduğunu illede onun istediklerini yapmanız yönünde telkinde bulunduğunu ifade eder. Rüyada baş rahip olduğunu görmek kendinizi sınırlanmış veya kısıtlanmış hissettiğinizi işaret eder. Rüyada adanmışlık egzersizleri yapan, başrahip kılığına girmiş bir sahte dindar adam görürseniz dalkavukluk ve yalancılıkla sizi etkileyerek sizi kontrolü altına almak isteyen biri olduğunu gösterir. Rüyada bir başrahip ile konuşmak, baş rahip ile konuştuğunu görmek genç bir kadının sizin itibarınızı zedeleyecek bir olaya sebep olacağını simgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir