Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Başsağlığı

Rüyada başsağlığı neye işaret eder?

37 yaşında, iki çocuk annesi, evli bir bayanım ve ev hanımıyım. Kısa zaman önce eşimin beni aldattığını telefonundaki fotoğraflarından gördüm. Kendimi önemsiz ve değersiz hissediyorum. Rüyamda annemin babası olan dedem ölmüş ve bende üvey babaanneme başsağlığına gitmişim, babaannem ile birbirimize çok içten sarılarak birbirimizi öpüyoruz ve sonrasında ikimizde ağlıyoruz. Üzüntümüzden dolayı normal bir şekilde feryat etmeden ağlıyoruz.

Rüyada başsağlığına gitmek tabiri

Hatice merhaba, unsurlara birer bire bakmak gerekirse karşımıza; dedenin öldüğünü görmek, başsağlığı dilemeye gitmek ve ağlamak unsurları karşımıza çıkıyor.

Rüyada büyükbaba , büyükanne, dede, nine gibi aile büyüklerinden birinin öldüğünü görmek gerçek yaşamınızda aile sıcaklığını, güzel ilişkileri, özlemleri, bu büyüklerle yaşanılan güzel günlerin yeniden yaşanması isteğini ifade ederken günlük yaşamın hızına ayak uydurmaya çalışırken hayallerinize ulaşmak için kendinize ve sevdiklerinize yeterli zaman ayıramadığınızı simgeler, bakınız rüyada dedenin öldüğünü görmek sayfası.

Rüyada başsağlığına gitmek rüyayı gören kişinin paylaşmak istediği ancak kimselere söyleyemediği bazı sıkıntıları olduğuna rivayet edilir. Bu konuda rüyada cenaze evine gitmek ve ağlamak sayfası ilginizi çekebilir. Ancak rüyanın sonunda sarılıp ağlamanız iyiye işaret olup, rahatlamaya, sıkıntılardan kurtulmaya rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir