Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Başsız Yılan Görmek

Rüyada başsız yılan neye işarettir?

İyi günler efendim, ben bir rüya gördüm, arkadaşlarla bir eve gidiyoruz. Ev dere kenarında, yamaçta ve 3 harfliler ile yaşanmış bir ev, terk edilmiş bir ev yani. Bir büyü aracılığıyla cinler tarafından sahiplenilen bir ev. Sonra orada bir olay oluyor, kapımı kapandı ne oldu tam hatırlamıyorum neyse orası değil önemli olan.

Herkes bir yere kaçıştı ve bende kardeşim ile kaçarken benim üzerime bahçenin içindeki mahzen yıkılıyor. Orada üzerime büyük bir tahta onun üzerine de toprak yıkıldı, toprağın içinden büyük ama başsız bir yılan çıktı, arkasından 3 – 4 yılan daha ama onlar normaldi, ben biraz korktum ama sanki beni koruyorlardı, toprağı üzerimden atmaya çalışıyorlardı. Sonra ben başsız yılana bir kaç kez ateş ettim hiç bir şey olmadı, bir anda babam geldi ve “boynuna sık” dedi ve bir şey olmamış gibi kardeşimi de alıp yoldan gitti, ben tam babamın dediği gibi öldürdüm, o arada uyandım.

Rüyada başsız yılan görmek tabiri

Sinan merhaba, öncelikle rüyada cin görmek rüya tabiri ile rüyada büyü görmek rüya analizi sayfalarını dikkatle incelemeni rica ediyorum. Oradaki bilgilerden rüyanla alakalı kısımları not et. Rüyada mahzen görmek bilinçaltında saklanılan korku ve problemlere işaret eder. Mahzenin yıkılması iyiye işarettir ve bu sorunların ortadan kalacağına delalettir.

Rüyada başsız yılan görmek bir takım önemsiz gizli korku ve endişeler yaşadığınızı gösterir. Hemen hemen herkesin kimseye söylemediği bazı korkuları vardır ( yarın korkusu, iş korkusu, maddi endişeler, yalnızlık korkusu, ölüm korkusu vb ). Burada önemli olan bu endişe ve korkuların günlük yaşamınızı olumsuz etkilemesine izin vermemektedir şeklinde yorumlanır. Rüyada kafasız kopmuş yılan görmek aynı zamanda bu gizli korkular ile yüzleşmek gereğine işaret etmektedir. Bakınız rüyada yılan görmek sayfası.

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek ise sanılanın aksine pek iyi bir şey değildir. Çünkü yılanlar yaşam, gizli enerji ya da güçtür. Rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler.

“Rüyada Başsız Yılan Görmek” için 2 yanıt

Kafasız yılan görmek
Rüyamda evimin önünden sokağın başına kadar uzanan ince uzun bir yılan ve evimin penceresinden kapı önüne kadar sallanan bir yılan gördüm, iki yılanda kafasızdı, annem ve ben dışarıdaydık, eve girmeye çalışıyorduk ama ne zaman kapıya yaklaşsak pencereden aşağı sallanan yılan bizi kovalıyordu, yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler, saygılar.

Seda merhaba, gördüğün rüyanın temel unsuru gördüğün kafasız yılan olup bunun manası bazı gizli korku ve endişeler yaşadığınızı ifade eder. Hemen herkesin kimselere açmadığı bazı korkuları vardır ( yarın korkusu, iş korkusu, maddi endişeler, yalnızlık korkusu, ölüm korkusu vb ). Burada önemli olan bu endişe ve korkuların günlük yaşamınızı olumsuz etkilemesine izin vermemektedir şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir