Rüyada Baston Görmek

Rüyada baston görmek neye işaret eder?

Rüyamda kör ve topal bir adamla yolda yürüyorum, adamın elinde 2 baston bulunmakta, beraber yürürken adamın biri ile aralarında husumet varmış ve kör adamı dövmeye başlıyor, adam yere düşüyor, bende adamın yanına oturuyorum karşımızdaki adam kör adama ateş etmeye başlıyor, kör adamda ki tabancayı alıp adamı vuruyorum. ama maksat o zavallı adamı korumak sonra hapishaneye düşüyorum.

Hapishane geniş pencereli, 2 çek yat bulunan oda tarzında, bir kaç saat sonra gardiyan beni salıveriyor, “kaç diyor” evde saklanıyorum, bu rüyaya anlam veremedim merak da ettim yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada baston görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada baston görmek birinin yardımına ve önerisine ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bunun yanı sıra baston güvendiğiniz bir kişiyi de ifade etmektedir.

Bastonla dövüldüğünü görmek bir olay için itaat etmeye zorlandığınızın işaretidir. Ayrıca kendini suçlu hissetme anlamına da gelir. Birini bastonla dövdüğünü görmek bastırılmış saldırganlık duygunuzu gösterir. Rüyada dövdüğünüz kişi gerçek hayatta sizi sinirlendirip üzebilir. Dövdüğünüz kişi kendinizdeki beğenmediğiniz bir yönünüzü ifade etmektedir.

“Rüyada Baston Görmek” hakkında 3 yorum

 1. Akşam vakti, dışarıda yağmur var. Ailem balkonda. Bende yanlarına gidiyorum. Birden bahçe kapısında babamı görüyorum. İsmimi söylüyor sanki. Koşuyorum yanına. Bastonla güç bela yürüyor. Seni ben götürürüm hastaneye diyorum. Çok seviniyor, atıyor bastonu, sarılarak kucaklıyorum ve yavaşça götürüyorum. Kokluyorum babamı. (halen burnumda kokusu sanki), ıslanmıyoruz şemsiyemiz var. Sonra gidip hemşire ile konuşuyorum. Bu kadarı net hatırlıyorum.
  şimdiden çok teşekkürler.
  tuba, 25, Kadın, Evli, rüyanin etkisindeyim.

  1. Tuba merhaba,
   Rüyanızda babanızın hayatta olup olmadığı net değil. “halen burnumda kokusu sanki” cümlesi sanki onun rahmetli olduğunu andırıyor ama uzun süre seyahatte ve yurt dışında olan biri içinde bu cümle kullanılabilir. Lütfen buraya ekler misiniz.

 2. Rüyamda eski sevgilimle ara sokakta karsılasıyorum gözlük kullanıyoe siyah renklı ve elınde körler icin olan sopadan var bana hic bakmadan yanımdan gecıyor ona mesaj atmak ıcın telefonu elime alıyorum ona birseyler yazacakken baskasına kalp koydugunu vs görüyorum ne demek oluyor bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir