Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bataklık Kumu Görmek

Rüyada bataklık kumu neye işarettir?

Rüyamda hatırladığım her şey annemin olumu ile basladı. Öyle üzgündüm ki hala etkisindeyim. Onun ölümü ile suanki kaldığımız evimizden cıkmıs köyümüzdeki yandığını bildiğim evimize gittik. 23 yasında benden 5 ay kucuk uzaktan bir akrabamın en buyuk kızı beni karsıladı.

Amcamlar gelmeden bir sure orada kalacağımı biliyorum babam bir suredır yok nerede olduğuna dair fikir yurutemedim. Hala bir öğrenci gibi davranıyordum.Kız arkadasımla kısa bır yol yuruduk yolda onemli olduğunu bildiğim ünlü insanlarla karsılastım ama yuzlerini hatırlamıorum. O evden geriye kalan 2 duvar ve merdivendi, gerçekte ancak gorduğum merdiven yoktu sandalye ile oraya ulasmaya calıstım ama cok dardı, giremedim. annem babam ve benim resmimizi gordum kucuktum genclık resmiydi.

Baska bir yol denedim masanın üzerinde olduğumu hatırlıyorum, içeri girmeyi nasıl basardım emin değilim içerideydim. Her yer topraktı eşyalar etrafta eski ama kirli çöp gibi biraz uzakta genişçe bir pencere vardı. Gitmem gerekliydi. Adımımı attım toprak batıyordu ben adım attıkca bir bataklık kumuna giriyor gibi hissettim. Annem aklımdaydı. Ağlıyordum dısarıdakiler duyuyordu ama sanki duymalarını istemiş gibiydim.

O bataklıkta yuzmeyı bılmediğim halde yuzup cıkmam elbette tuhaf ama beni sevindirmişti. Pencereye ulastım ve cıkmayı basardım, evimizin arkasındaki bahcede sanki bir okulun koridoru vardı. Merdivenler yine yoktu. Çıkmasıda inmesi kadar zor etrafta kıyafetler ucuor yanımda hatırlamadığım bır arkadas bır kaydırakdan kaydım ınsanlar rahatsız gorunuyordu, söylenmişlerdi. Ama umursamadım. Sonra uyandım hala etkisindeyim, içimde sadece herkesin öldüğüne dair büyük bir boşluk var. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada bataklık kumu görmek yorumu

Rüyada bataklık kumu, kayan kum, hareketli kum, ıslak kum görmek nereye gittiğinize, ne yaptığınıza dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder. Sağlam zemin üzerinde daha yavaş ilerlemenin daha iyi olacağını tavsiye eder. Öte yandan rüyada bataklık görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir