Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Batan Gemi Görmek

Rüyada batan gemi görmek neye delalet eder?

Ben dün gece rüyamda bir gemi seyahatine çıkıyorum. yanımda bildiğim insanlar da var ama rüyada kim olduklarını hatırlamıyorum. Hep birlikte gemiye biniyoruz ve yola çıkıyoruz. Akşam üstü yemek için geminin salonuna iniyoruz, yemek salonu büyük bir akvaryuma bakıyor, içinde renk renk büyük balıklar var. o yolculuğa beraber çıktıklarım karı-koca ama çok yakınlarım imiş ki beraberiz hep. Karı-Koca tartışıyor aralarında, adam da “ben akvaryuma gireceğim” diye uzaklaşıyor.

Adamın en yakın arkadaşı biraz akvaryuma bakıyor dikkatlice sonra hemen arkadaşının peşinden koşuyor “akvaryuma girme, orada bir şey var” diyor, ısrar ediyor artık yalvarıyor girme diye. adam da “tamam o zaman, odadan bir şey alıp geliyorum sen yemeğe don” diyor. 10 dakika kadar sonra gemi çalışanları panik bir şekilde salondan akvaryuma koşuyor, biz de peşlerinden gidiyoruz, bakıyoruz ki adam yine akvaryuma girmiş ve ölmüş.

Arkadaşı diyor ki “biri bunu bilerek yaptı, orada zehirli bir vantuz gördüm ama emin olamadığım için sadece girme dedim” diyor. Daha sonra sharlock holmes gibi giyinmiş iki adam geliyor ve güvenlikle ilgili tatbikatlar yapıyor hem saçma hem komik bir şekilde. Adamı ölümünü araştıracaklar ama beceriksizlermiş. Bu sırada gemi batmaya başlıyor, korkunç çığlıklar, koşturmalar, büyük bir panik yaşıyoruz. Burada uyanıyorum. yorumlarsanız çok mutlu olurum. 24 yaşında bekar bayanım.

Rüyada gemi batması yorumu

Rüyanızda bir çok olay geçmekte, birden fazla unsur bulunmaktadır, ancak rüyanın ana teması gemi yolculuğu yapmak ve gemi batması olup, rüyada gemi yolculuğu yapmak, geleceğe dönük isteklerinizin gerçekleşmesi için bu günden bazı yatırımlar ya da hazırlıklar yapmanız gerektiğini ve bunun elbette riskleri olabileceğini göz önünden ayırmamak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada vantuz görmek rüya sahibini üzerine aldığı yükler konusunda bilgi verir ve büyük sorumlulukların onu çok zor durumda bırakabileceğini,  bir dostundan yardım istemesi gerekeceğini temsil eder.

Rüyada bindiği geminin battığını görmek ise dünya işlerinde boğulmak anlamına gelir.  Önünüzde kimi engeller olduğunu, hedeflerinize ulaşmak, engelleri aşmak için risk almak gerektiğini ifade ederken aynı zamanda bu riskleri alacağınızı ve sonuçta başarıya ulaşacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir