Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Batan Güneş Görmek

Rüyada batan güneş görmek ne demektir?

Rüyamda eşim ve ben bir akşamüstü deniz kenarında güneşin batışını seyrediyoruz, batan güneş manzarası inanılmaz güzeldi, etrafta da bir çok insan var onlarda oturuyor ve denizi seyrediyorlar, hava ılık. Sonra deniz birden dalgalanıyor ve dalgalar yükselerek insanlara, kıyıya doğru geliyor, ben eşimin elinden tutuyorum, bir şey olmayacağını düşünsem bile onu çekerek arkamızda bir tepe var oraya çıkarıyorum, dalga sonra kıyıdakilerin üzerinden geçip tekrar çekiliyor ama kimseye bir şey olmuyor, kimse korkmuyor.

Aynı şekilde dalgalar yükselerek geliyor biz tepeden heyecanlanarak seyrediyoruz, sonra sağ tarafıma baktığımda dev heykeller görüyorum sahilde biz mısır gibi antik bir kentteymiş meğer ama o ana kadar bunu idrak edemiyorum ve heyecanlanarak güneşin batışını unutup dalgaları izliyoruz tepeden, insanlarda sahilde korkmadan duruyor . İlk kez rüyamın anlamını çok merak ediyorum, bu konuda beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Rüyada batan güneş görmek neye yorulur?

Rüyada batan güneş, güneş batması görmek vereceğiniz kararlarda isabetli olmanız gerektiğini, bu günlerde alacağınız kararlarda dikkatli olmanızı işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz dev dalgalar, gerçek hayatta kısmetli bir insan olduğunuzu, karşınıza büyük fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatı iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güneş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Batan Güneş Görmek” için 3 yanıt

rüyamda güneş bir anda battı, sonra tekra biraz parlar gibi oldu ama dogmadı, annemde “kızım bak kıyamet alameti” dedi

Rüyada batan güneşe bakmak
Rüyamda balkondan batan kızıl, mor güneşe ve gruba bakıyorum. Görüntü aşırı net, parlak ve güneş olduğundan daha büyük. Yalnız güneş dağların arkasından yavaş yavaş batarken bir anda yine düşüyormuş gibi dağların arkasından kayboluyor. Ben ise şaşırıyorum “burada güneş böyle mi batıyor?” diyorum. Sonra bir anda önümde koskocaman, elmas gibi parlayan, tüm detaylarıyla ayın durduğunu farkediyorum. Bu görüntü beni büyülüyor. Sonra bir anda kendimi balkonun dışarısında uzun bir pervane parçasının ucunda dönerken buluyorum, pervane döndükçe uzuyor. Ben düşmekten korkarken düşüyorum ama hiç bir şey olmuyor ve korkum geçiyor. 29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, Korku, stres, endişe, ümit.

Rüyada batan güneş görmek vereceğiniz kararlarda isabetli olmanız gerektiğini, bu günlerde alacağınız kararlarda dikkatli olmanızı işaret ederken arkasından gördüğünüz parlak ay ise kararlarınızı verirken duygularınızın sesine de kulak vermek gerektiğine işaret eder.
Pervanenin ucunda döndüğünü görmek ise gerçek hayatta yaşamın zor şartlarına kapılıp gittiğinizi, kendi çizginizi kendinizin belirleyemediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir