Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Batarya Görmek

Rüyada batarya görmek neye çıkar?

Odamdayım, yatakta uzanmakta ve telefonuma bakmaktayım, telefondan bir yere tıkladım ve hemen yanıma aynı telefondan oluştu. Bu sefer büyük bir telefon daha oluştu, bastığımda, ama telefonun bataryası, o telefona ait bir batarya değildi, ardından babam odaya girdi, baktı ve kapıyı kapattı, bende hemen açıp “Baba sana ne aldım bak.” dedim, oda “oğlum benim başıma sorun açmasında, ondan korkuyorum” dedi. Ne oldu bilmiyorum ama, o telefonla, okula gittiğim otobüste kendimi gördüm, otobüsün şoförü bendim, bende hemen korkudan, telefonu otobüsteki torpido gözüne koydum, bataryasını da farklı bir yere, polis çevirmesi vardı, otobüsü durdurdular, kapıdan baktığımda bir adamı yakalamışlar ve kelepçeliyorlardı, adam çıplaktı.

Polis otobüse bindi ve şoför koltuğunun baş yaslandığı tarafı yırtmaya başladı ve bağımlılık yapıcı madde çıktığını düşündüm rüyada, ama çıkan tarhana oldu. Bir adamda geldi ve “o benim” dedi, bende “neden oraya sakladın” dedim. Cevap alamadım, polis aramaya devam ederken, torpido gözüne baktı ve koyduğum telefonla bataryasını aldı, şaşkınlık içindeydim, otobüsün kapısı kapandı ve otobüs kendi kendine hareket etmeye başladı. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada batarya görmek tabiri

Değerli arkadaşım, rüyadaki unsurlar arasında büyük bir tutarsızlık var (anormal olması, saçmalık anlamında değil). Bu durum gerçek hayatında çok büyük bir kafa karışıklığı ya da dalgınlık veya gelişmiş bir hayal gücüne sahip olmanın olumsuz durumunu yansıtıyor.

Rüyadaki tek anlamlı unsur batarya olup, bunun dışında bu rüyada anlam aramak hataya sebep olur.

Rüyada batarya görmek, gelecek zamanlardaki ihtiyaçlarınızı düşünüp tasarruf yapmak gerektiğini işaret eder. Rüyada batarya görülmesi alternatif olarak rüyayı gören kişinin hayatının yenileneceğini, güzelleşeceğini, kararan düşüncelerinin aydınlığa döneceğini, kendini iyi ve aynı zamanda şanslı hissedeceği güzel bir dönem yaşayacağını işaret eder. Rüyada bozuk batarya, şarj tutmayan batarya, hurda batarya görmek tasarruflarınızı yanlış yerlerde değerlendirdiğinizi ifade eden önemli bir rüyadır. Rüyada topçu bataryası görmek bir top bataryası, sizi büyük sevince boğacak güzel bir habere işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir