Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada batmak

Rüyada bir şeyin battığını görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda annemin öldüğünü gördüm ve onun tabutunu suya koyuyorduk fakat yanımızdaki 2 tabut suda duruyordu ama anneminki batıyordu. Benim dışımda kimse bu duruma üzülmüyordu ve ben annemi evin arkasında her zaman aynı yerde görüyordum. Onunla sohbet etmeye yanına gittim ve annemle en azından son bir defa fotoğraf çekinmek istedim. Fotoğraflara baktığımda kendimi bir erkek çocuğu olarak gördüm. Ardından annem daha hiç gelmeyeceğini söyleyip giderken bana hamile olduğunu ama kendisi öldüğü için kardeşiminde doğamayacağını söyledi ve fotoğraftaki çocuğunda kardeşim olduğunu öğrendim. Bu rüya neye alamettir?

Rüyada bir şeyin batması neye yorulur?

Özgür merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana teması şu anda sağ olan annenin öldüğünü görmüş olmandır ki bu konuda geniş açıklama anneyi ölmüş görmek sayfasında inceleyebilirsin. Annenin tabutta olduğunu görmek ise önünüzde zor bir dönemin olduğunu, bu dönemde depresyon yaşama ihtimali olduğunu, kendi bazı konularda sıkışmış ve çaresiz hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada batmak, bir şeye batmak veya bir şeye battığını görmek çok değişik anlamları olan konulardır ve batan ya da batılan şey ile birlikte açıklanır. Ticarette batmak ( iflas etmek), suya batmak, deniz battığını görmek, çamura batan bir araba görmek, suya batan birini görmek gibi özel durumların rüya yorumları da farklı manalar taşır ve ilgili sayfada bunlar okunabilir. Genel anlamda rüyada batmak veya bir şeyin battığını görmek rüyayı gören kişinin bir şeyden çok korktuğuna yorumlanır ancak bunların yersiz bir korku olduğunu işaret eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar senin şu anda bazı nedenler yüzünden bir kimlik sorunu yaşadığını, kim olduğun ya da ne istediğin konusunda kafanın çok karışık olduğunu, bazı şeylerin cevabını sorgulamak yüzünden büyük bir zihinsel yorgunluk çektiğini, berrak düşünemediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir