Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek ne demektir?

Rüyamda annemin evine battaniye getiriyordum ama battaniyeyi nereden aldığımı bilmiyorum. Onu aldığım yerden annemlerle birlikte çıkıyorduk sonra annemlere geldik, o battaniyeyi annemlerin çekyata seriyorum. Daha doğrusu kendime yatak seriyorum. Tam yatacakmışım o sırada yatağın ayak kısmında kıvrılmış siyah bir yılan gördüm, iğrendim ondan.

Hemen anneme seslendim “anne bak o battaniyenin içinde gelmiş bu yılan şimdi ne yapacağız” diyorum, annemde normal bir bakkal poşeti getiriyor, “yılanı içine koy” diyor. Bende anneme diyorum ki “ben ona nasıl el süreyim”. Sonra kız kardeşime annem koy diyor o da tutuyor yılanı poşete koyuyor, benimde elimde battaniye varmış, bende yılanın üstüne sıkı sıkı onu koyuyorum ki dışarı çıkmasın diye. Sonra poşeti bağlıyor annem. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada battaniye görmek yorumu

Rüyada battaniye görmek sıcaklık, sevgi, güvenlik ve koruma duygularını ifade eder. Rüyanın diğer unsurları için lütfen rüyada yılan görmenin rüya tabiri sayfasında evde yılan görmek, yılan yakalamak bölümlerini inceleyin. Rüyada battaniyeye sarılmak bilinmeyen korkularınızı gösterir, çevrenizden tehdit, kaos duygusu veya endişe aldığınızı işaret eder. Birine battaniye verdiğini görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu bazı korku veya endişelerini biriyle paylaşmak istediğini belki de birilerinden destek beklediğini ifade eder. Birinin üzerine battaniye örtmek korumacı kişilik sembolüdür ve rüya sahibinin korumacı ve yardımsever kişiliği ile her zaman insanların takdirini kazandığını, kısa vadede kaybetmiş gibi görünse de uzun vadede her zaman kazanacağını temsil eder.

Rüyada güvenlik battaniyesi görmek Gerçek yaşamınızda çevrenizdeki tehlikelerden korunma yolu aradığınızı simgeler.

“Rüyada Battaniye Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, benim rüyamda ölmüş babam bana diyor ki “kızım battaniye al” diyor, bu neye yorumlanır? teşekkürler.

Aysel selam,
Rüyada ölmüş kişilerin söylediklerine çok dikkat etmek gerekir, genellikle önemli anlam taşırlar.
Öncelikle lütfen rüyada ölmüş babasını görmek sayfasını inceleyiniz.
Rahmetli babanın sana battaniye al demesi aslında senin kendini emniyette ve güvende hissetmen için yapman gereken bazı şeyler olduğunu ve onları biran önce yapman gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir