Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Battaniye Satın Almak

Rüyada Battaniye Aldığını Görmek Neye Delalet Eder?

Merhaba, rüyamda ev alacakmışım ve alacağım evin içine giriyorum, evin içinde tanımadığım küçük bir kız var ama kız çok güzel biri, güler yüzlü nur yüzlü bir şey ve bu kız bana çok üşüdüğünü söylüyor. Ben ona “eve bakmaya geldiğimi, sonra gidip evden kendisine battaniye getireceğimi söylüyorum. O ara küçük kız bana “balkondan aşağı atlayabilir misin?”  diyor, ben ona “bir yerime bir şey olur, durup dururken neden atlayacak mışım” diyorum, oda bana yeniden dönerek “sen atla, merak etme bir şey olmayacak” diyor ve balkondan atlıyorum ve bana gerçekten hiç bir şey olmuyor.

Sonra koşar adımlarla kendi evime gidiyorum. gidiyorum ve “bu kıza hemen battaniye götürmeliyim” diye düşünüyorum, çünkü bu kıza çok kafam takıldı, sanki olacakları bilen birine benziyordu. Sonra ona kullanılmış battaniye vermek yerine yeni bir battaniye almaya karar veriyorum. Bir mağazaya gidip battaniye alıyorum.

Sonra almayı düşündüğüm eve gidiyorum, kıza battaniyesini vermek için. Ama eve vardığımda kız evde yok, ev sahibi evde, ev sahibi kadın bana “ben de sizi bekliyordum, randevunuza çok geç kaldınız, ben size evi göstermek için izin alıp gelmiştim” diyor. Ben de ona “ben vaktinde geldim ama siz yoktunuz, bu evde küçük bir kız çocuğu vardı, bana üşüdüğünü söyledi ben de ona battaniye almak için gittim ve bakın battaniye alıp getirdim” dedim. Ev sahibi kadın “yanılıyorsunuz, bu evde yaşayan kimse yok, bakın ev bomboş” dedi. Ben de ona “biliyorum ev boş ama burada yaşayan bir küçük kız çocuğu vardı, onunla konuştum, üşüdüğünü söyledi, sonra bana balkondan atla dedi, bende atladım” dedim. Ben bunları hiç bir şey düşünmeden anlatmıştım ama bunları anlattığımda kadın benim akıl hastası olduğumu düşündü galiba ve bana izin saatinin bittiğini, işe gitmesi gerektiğini söyleyip oradan ayrıldı.

Çok garip bir rüyaydı, gerçekten etkilendim. Gerçekte de şu anda ev bakıyorum satın almak için. Rüyamda neden olmayan birini görmek, balkondan atlamak gibi saçma sapan şeyler yaptım. Normalde ben böyle biri değilim. Üniversite mezunu, özel sektörde çalışan, 34 yaşında bekar bayanım.

Rüyada Battaniye Satın Almak Yorumu

Yasemin merhaba, rüyada satın almak için ev bakmak gerçek hayatta duygularını sağlıklı olarak ifade etmeyi öğrendiğini ve bu durumun kendini iyi hissetmene sebep olduğunu ifade eder. Bu güzel durumu daha da iyileştirmek için kendine zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşıp, kafanızı dinlemeni tavsiye eder. Rüyada kız çocuk görmek şu anda gerçek yaşamda rüyayı gören kişinin bazı sıkıntıları çekmekte olduğunu ancak sabır ve gayret ile bunlardan kurtulacağını ve mutluluğa kavuşacağını simgeler. Rüyada üşüyen tanımadığın birini görmek şükretmeyi bilmek ve sahip olduğu sağlık ve diğer imkanlara değer vermek gerektiğine delalet eder.

Rüyada balkondan atlamak yaşamda negatif yönde gelişmeleri işaret eder. Bu prestij, saygınlık, zenginlik, güçlü olmak gibi beklentilerinde bir kayıp, bir vazgeçme anlamını taşır. Bu hoş bir durum değildir ve sizi böyle düşünmeye, böyle davranmaya iten sebepleri bulup, sorunları çözmeniz gerektiğine yorulur.

Rüyada battaniye görmek sıcaklık, sevgi, güvenlik ve koruma duygularını ifade eder. Battaniye almak ise rüyayı gören kişinin aradığı sıcaklığa, arzu ettiği sevgiye, kavuşmak isteği emin olma duygusuna veya korunma hissine ulaşmak için bir şeyler yapmaya başladığına rivayet edilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hedeflerinize ulaşma konusunda doğru yolda olduğunuzu ancak zaman zaman kafa karışıklığı yaşadığınızı anlatmakta, bıkmadan yorulmadan hayallerinizin peşinde ilerlemeniz gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir