Rüyada Batuhan İsmi

Rüyada Batuhan ismi ne demektir?

Gördüğüm rüya küçük bir tiyatro sahnesi gibi bir yerdi, yanımda liseden arkadaşlar okulun son günü gibiydi. Batuhan diye bir arkadaş ve tayfası sahnede bana “kantine git” gibi bir emir verdi bende “bana ne” dedim “kendin git” üstüme geldi fakat o kadar sinirliydi ki bende tam tersi, kavga çıksaydı kesin döverdim öyle bir his vardı içimde ama kavga olayını sevmem. Her neyse bu bir şeyler yapabilecekmiş gibi bunu oradan çıkardılar. Sonra arkama baktığımda bir camlı dolap vardı, herkesin resimleri benim sadece çocukluk resimlerim vardı, sonra uyandım.

Nasıl buraya geldiğimi bilmiyorum, ondan önce de börekçi bir abinin yanındaydım, bana “börek yap” dedim fakat bir tabak gördüm, içinde yoğurt gibi yoğun ama akışkan bir şey vardı, içinde full kıl vardı ne anlama geliyor bunlar ? Yasım 19, bekarım, universiteye gittim fakat geri dondum tekrar hazırlanıyorum, ruh halim biraz karısık sanki hiç arkadasım yokmus gibi sevgi saygı ask guven huzur mutluluk hiç yokmus gibi butun gun evdeyim, guneşi bile arada goruyorum boyle artık ne anlarsınız ruh halim hakkında.

Rüyada Batuhan ismi görmek yorumu

Rüyada tiyatro sahnesi görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında bazı gerçekleri aradığını ve cevabını çok merak ettiği bir konuyu hallederek büyük bir manevi huzura kavuşacağına delalet eder. O yerde Batuhan isimli arkadaşın olması ve olayların onun çevresinde gelişmesi Batuhan isminin önemine dikkat çekmektedir.

Batuhan isminin anlamı güçlü kuvvetli han demektir, Altınordu Devletinin kurucusu Batuhan’dır. Rüyada Batuhan ismini duymak veya Batuhan isminde birini görmek kişinin hedef ve arzularınızın çok büyük olduğunu temsil eder. Batuhan olarak çağrılmak rüyayı gören kişinin hırsları doğrultusunda hareket etmesinin ona bazı riskler getirdiğini temsil eder. Batuhan ile aranda geçenler aslında senin iç dünyanda bir çatışma yaşadığını, bu çatışmaya son verip huzura kavuşmak ve bir an önce geçmişin etkisinden kurtularak normal yaşama dönmek gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada börekçi görmek rüya sahibi kişinin uyanık yaşamında çevresinde güzel yaşamayı bilen, yaşamdan zevk almayı başaran birileri olduğunu gösterirken börek pişiren birini görmek aynı zamanda bu kişinin bilgi ve görgüsünden yararlanmak gerektiğine rivayet edilir, lütfen rüyada börek görmek sayfasını inceleyin.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir