Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bavul Görmek

Rüyada bavul görmek neye işarettir?

Rüyamda sevgilimin memleketinde idim ama rüyamda çıkmıyorduk iki yabancıydık. Yolda duruyordum elimde bavul vardı otobüse yetişmeye çalışıyordum, arkamdan sevgilimin kuzeni bağırdı “abim senin resmini çekmek istiyormuş, gözlerini çok beğenmiş” dedi, bende “yetişmem gereken bir yer var, acelem var” dedim. Sonra birden resmin çekileceği yere geldim, telefonuyla benim resmimi çekti, ben ona masum masum bakıyordum “acaba beni beğendi mi” diye, sonra tekrar yola çıktım, telefonuma bildirim geldi, çektirdiğim resmi paylaşmış, arkamdan tekrar biri bağırdı, bu sefer amcası/dayısı tam hatırlamıyorum dedi ki “benim yeğenim seni çok beğenmiş” o kişi bizim evlenmemizi istedi sonra uyandım. 17, Kadın, ilişkisi var, öğrenci.

Rüyada bavul görmek yorumu

Rüyada bavul görmekDeğerli okurum, görmüş olduğun rüya bir masum gençlik rüyası olup, beynin tarafından kendini iyi hissetmen için oluşturulmuş senaryonun uykuda canlandırılmasıdır. Bu ve buna benzer rüyaları hemen hemen herkes görür çünkü beğenilmek insanın doğasında vardır ve daha da önemlisi insan beğenildiğini karşısındakinden duymak ister. Bu rüyalar işte bu duygu ve düşüncelerin canlandırılmasıdır.

Rüyada bavul görmek rüyayı gören kişinin bir hayal kırıklığı yaşayacağı yola çıkacağına ya da bir işe başlayacağına tabir edilir. Bavul hazırladığını görmek kişinin bir seyahate çıkmayı ya da yeni bir işe başlamayı düşündüğünü ama bunu yapmanın şu anda yanlış ve riskli olduğunu simgeler. Bavul unutmak, bavulunu bir yerde unuttuğunu görmek rüya sahibinin üzerinize gereksiz yükler aldığını, başkasının sorumluluğu sebebiyle sıkıntı yaşadığını, kendine ait olmayan sorumlulukları üzerine almamak gerektiğini ifade eder. Bavul taşımak, bir bavul taşıdığını görmek rüyayı gören kişinin hayatında sıkıntılı ve zor bir döneme girdiğine yorulur. Bavul almak, bir bavul aldığını görmek bilerek faydasız bir işe başlamaya ya da yeni bir şeye adım atmaya işaret eder.

“Rüyada Bavul Görmek” için bir yanıt

Ben yolda yürürken bir anda karşıdan sevdiğim insanı gördüm, birbirimize doğru yürüdük, elinde bavul vardı bana işle ilgili bir şey sordu ama ne sorduğunu hatırlamıyorum, sonra geçiştik hızlıca sallana sallana gitti, bende aklımdan insan bir bakardı yüzümüze diye geçirdim, tam o sırada döndü bana baktı ben gittim oda gitti. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir