Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Bayan Arkadaşımı Gördüm

Rüyada bayan arkadaşı görmek neye işarettir?

Rüyamda bayan arkadaşımı gördüm. Bir alış veriş merkezi içindeyiz. Ben çok katlı olan bu avm nin öyle bir yerindeyim ki, yüksekte bir yer, gezmekte olan tüm insanları gözlemleyebiliyorum. Arkadaşım alt kattan üst kata çıkmak için yürüyen merdivenin başında, yanında bir kız bir erkek çocukları var. Olduklarından daha ufak yaşta görüyorum onları, annelerinin yanında birlikte yürüyen merdivene bindiler. Elinde siyah birkaç poşet var bir şeyler almışlar. Gülümsüyordu çocuklarına bakarak.

Beni göremeyeceği noktada olduğum için, “-şimdi gitsem yanına, aniden arkasından yaklaşıp çıksam karşısına bana sarılır mı? Özlemiş midir beni?” diyorum kendi kendime. ben bunları söylerken, onlar üst kata doğru çıkıyorlardı.

Sonra birden, kendimi avm nin otopark gibi ya da içinde hiçbir çalışma yapılmamış boş dükkan bölmesi gibi yerde buluyorum. Orada yan yana dört tane beşik var. kime ait bilmiyorum. 3 erkek, 1 kız bebek çok güzel tenleri, dudakları vardı yani tam sevilecek haldeler, kendi kendilerine sırt üstü yatar halde elleriyle oynuyorlar. Yeni doğmuşlar sözde, fakat görüntüleri yeni doğmuş değildi. Bu arkadaşım beliriyor birden “-onlar dördüzler ve tam 11 ay 1 günlükler” diyor. Ben uyanıyorum. Yorumunuzu bekleyeceğim, esenlikler diliyorum.

Bayan arkadaşını rüyada görmek açıklaması

Rüyanız şu günlerde içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunuzu ancak bundan kurtulmak istediğinizi, bunun için sosyal yönünüzü geliştirme, insanlarla daha iyi iletişim kurmanın yollarını aradığınızı işaret etmektedir.

Rüyanız aynı zamanda içinizdeki, incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi ve bozulmamış temiz ahlakınızı göstermektedir. Gördüğünüz rüya, gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu ancak bunları yeteri kadar değerlendirmediğini temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir