Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bayan Sivil Polis Görmek

Rüyada bayan sivil polis görmek neye delalettir?

İllegal bir semtte esrar almak için abim kuzenim ve bir arkadaşım gidiyoruz. Abimle arkadaşım bizi caddede bekliyorlar ve kuzenimle birlikte ara sokaklardan bir bakkala giriyoruz. Kadın önceki müşteriyle ilgileniyor ve sonra bana soruyor kaç tane diye. Bende miktarı söyleyip bana poşetten almamı söylüyor. Alıp çıkıyoruz ve geldiğimiz ara sokaktan giderken yat yere diye sesler geliyor. Bir bayan sivil polis gecekondu arasında arkasını döndüğünde nereden geldiyse belimdeki silahı atıyorum.

Sonra bana “sende gel” diyor “yapmayın lütfen” vs diyorum. Kadın hem hoşuma gidiyor hemde tanıdık geliyor, kolumdan tutup çekmiyor bile. Bana nereden aldığımı soruyor “ilerideki bakkaldan” diyorum, az ileriye gidiyoruz hangisi derken “boş verin” diyorum kuzenimi görüyorum. Kadın bizi bırakıp gidiyor, caddeye çıkıyoruz hınca hınç her taraf polis. Tam kaçacakken bir tane yunus polis kahvenin içinden sert bir şekilde topa vuruyor ama vuramıyor. Sonrasında düşüyorum. Bu yer bir çok kez gittiğim yer. Dalga geçme gibi bir huyum yok haşa. Şimdiden elinize kolunuza sağlık ALLAH razı olsun. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada bayan sivil polis görmek yorumu

Rüyada esrar almak rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında önündeki sorunları çözmek için kullandığı yöntemin işe yaramadığını bilmesine karşılık ısrarla bu hataya devam ettiğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir metot kullanmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada sivil bayan polis görmek rüyayı gören insanın hayatında onu korumaya çalışan bir kadının olduğunu ve bu kadının kişinin iyiliği ve güçlü olması için çaba gösterdiğine işaret eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar bela ve tehlikeden uzak durmanın her zaman hayrınıza olacağını simgelemektedir. Ayrıca bakınız rüyada polis görmek tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir