Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bayanla Camide Namaz Kılmak

Rüyada bayanla camide namaz kılmak ne demektir?

Bir bayanla aynı arabanın içindeyiz, arabayı bir başka erkek kullanıyor geziyoruz. ve camiye geldik aynı zamanda bayanı azda olsa sivil hayatta tanıyorum. namaz kılmaya başladık camide ezan okunurken ezanın Türkçe anlamını bir topluluk anlatiyor o anda bayanla birbirimize bakiyoruz.

Rüya detayı: yaşim 24. meslegim elektrik. elektronik teknikerim medeni halim bekarım. Rüyada Bayanla camide namaz kılmak, namaz kıldığını görmek ne demek? 27 Aralık 2009, 19:15

Rüyada bayanla camide namaz kılmak yorumu

Rüyanız, gerçek yaşamınızda kafanızın karışık olduğunu, iş, özel yaşam, dini yaşamınız arasında arayışlar içinde olduğunu ifade ediyor. Rüyada cami görmek selamete çıkacağınıza işaret eder.
Camide namaz kılmak, Hayırlı bir işlemek sevap kazanmaya işarettir. Rüyada kadınlar görmek Ticaret hayatına gireceğinizi eğer Ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bayanla Camide Namaz Kılmak” için 4 yanıt

Rüyada camide saçı açık bayan görmek neye delalet eder
Rüyamda, gerçek hayatta tanıdığım açık saçık bir bayanı gördüm.
Bu bayanın camide yine saçı açık bir şekilde secdeye giderek namaz kılması ve bunların bayan erkek karışık namaza kalkması ne anlama gelir. Emekleriniz için teşekkür ederim. 35 yaşında evli erkeğim.

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda zihninizin bir nedenden dolayı karışık olduğunu, büyük ihtimalle yaşamınızın maddi ve manevi yönleri arasında bir denge kurmaya çalıştığınızı, bu dönemde, çevrenizde size zarar getirebilecek kişilerden uzak durmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyamda eski kiz arkadaşımı camide namaz kılarken gördüm ve hemen yanına gidip namaza başladım.

Ismim : İlkay. 17 yaşindayım. Rüyamda eski kızı arkadaşımın camide namaz kılarken gördüm ve yanına gidip namaz kıldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir