Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bayanla Namaz Kılmak

Rüyada bayanla namaz kıldığını görmek nedir?

Rüyamda camide muhtemelen cuma namazının sünnetini kılıp hutbeyi beklerken, sağımdaki kişi secde ederken zorluk çekiyor diye safı sıklaştırıp ona yer açmaya çalışıyorum. Ancak sağımdaki bu kişinin lisede sınıf arkadaşım olan ve uzun bir süredir görmediğim bir kız arkadaşım olduğunu fark ediyorum. Rüyada erkek cemaatin içinde bayanla namaz kılmak ne demektir?

Rüya temaları : cami, cuma namazı, cumanın sünneti, hutbeyi beklemek, secde etmek, safı sıklaştırmak, lise arkadaşı, sınıf arkadaşını, kız arkadaşını camide görmek. 11 Mart 2010, 00:42

Rüyada bayanla namaz kılmak neye yorulur?

Rüyanız dünya yaşamı ve ahiret hayatı için iyi şeyler yaptığınıza ve buna devam etmenize işaret etmektedir. Gördüğünüz rüya aynı zamanda dost, arkadaş veya yakınlarınızı ihmal etmemeniz gerektiğini işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bayanla Namaz Kılmak” için 2 yanıt

İki kız arkadaşım var, onlar bes vakit namazi tam anlamıyla yerine getiriyorlar mı bilmiyorum. Ben namaz kılmayan biriyim. Ama sürekli dua okurum. Rüyamda da arkadaslarımı gördüm namaz hakkında konusuyormusuz. La havle vela kuvvete illa bilahl azym diye bir dua var onu namazda mı okumamız gerekiyormus diyordum, onlarda onayliyordu. bunun anlami ne lutfen yazarmisiniz?
21, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeliyim ve çok dusunceliyim.

Görmüş olduğunuz rüya hayatınızın manevi yönünde zenginlik yolunda ilerlediğinizi, bazı şeylerin anlamını öğrendikçe daha fazla huzur bulacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir