Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bayanların Askere Gittiğini Görmek

Rüyada bayanların askere gittiğini görmek nedir?

Rüyamda toplu olarak illere göre ayrılmış güzel otobüslerle askere gidiyorduk (bayanlar). Geldiğimiz yerde bir askeri birlikte eğitim yaptığımızı gördüm bu arada pek de hoşlanmadığım eski bir arkadaşımı ve kardeşini, avukat cübbesiyle bir yere giderlerken gördüm. Sonra onların odasına gittim. Odalarında çok zayıf bir çocuk vardı. “Odanıza hırsız girmiş neden bir şey yapmıyorsunuz?” dedim. Umursamadılar.

Daha sonra çocuk ellerini havaya kaldırarak yavaş yavaş kayboldu olduğu yerde. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada bayanların askere gittiğini görmek manası

Rüyanız gerçekten çok ilginç ve gerçek yaşamınızda çok şaşıracağınız bir olayla karşılaşacağını işaret ederken, üzerinizdeki bu şaşkınlığı attıktan sonra şu anda içinde bulunduğunuz kimi zor durum ya da sıkıntılardan kurtulacağınızı simgelemektedir. Rüyanın unsurları : otobüs, askere gitmek, kadın asker, bayan askerler, eski arkadaş, avukat cübbesi, zayıf çocuk, hırsız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bayanların Askere Gittiğini Görmek” için 21 yanıt

rüyam da üç kızın askere gideceğini gördüm ve bir tanesi akrabam oluyor akrabamın da gideceği yeri gördüm ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim?

Yakınınız olan birinin asker olduğunu görmek onun yeni bir işe gireceğini haber verir.

Ben evli bir bayan esnafım, rüyamda asker üniforması giyip askere gidiyorum, eğitim aldığımı görüyorum ama herkes erkek, aralarında sadece ben bayandım, nöbet tuttuğumu falan gördüm, lütfen ne anlama geldiğini açıklar mısınız?

Pınar selam,
Gördüğünüz rüya, hangi şartlar altında olursa olsun elinizdeki işi başarıyla tamamlayıp, başarılı olmanız, vazgeçmemek sonuna kadar gitmeniz gerektiğini simgelemektedir.

Bu rüya senin bir kız arkadaşının ya zor durumda olması ya da meslek değiştirmesi anlamına gelir arkadaşım.

Selamlar olsun, ben bir bayanım rüyamda 3 yıldızlı bir rütbem vardı ve yeşil renk üniforma giymiştim, ablam bir düğün varmış damat evinde oğlum damatlık giymişti, bunun anlamını bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Kızının askere gittiğini görmek
Merhaba, Benim annem beni rüyasında askere giderken görmüş çok ağlıyormus, ne anlama geliyor.

Fatma merhaba, annenin rüyası kızının (yani senin) onu şaşırtacak bir başarıya imza atacağını ve sevinç gözyaşları dökeceğini ifade etmektedir.

Rüyamda 2-3 ırktan insanlar vardı ve kendimi de asker olarak gördüm, çevremdekiler erkekti, bana silah veriyorlardı ama büyük ihtimal ölecektik, kelime-i şehadet getirdim, hatta çok güzel bir duyguydu ve ne anlama geldiğini gerçekten merak ediyorum.

Bir bayan olarak rüyamda askere gidiyordum, okul gibi bir yerdi. Oraya gidince de aslında oranın kanserli hastaların gittiği bir yer olduğunu öğrendim. Kurtulma olasılığım yokmuş. Yorumlar mısınız?

Ben jandarma olmak isteyen biriyim, rüyamda tüm kızları ve tabii ki beni askere cagiriyorlardi, ilk grup gitti ve döndü, tam sıra bana gelmişti ki uyandı,m anlamını rica etsem aciklayabilir misiniz?

Rüyamda annem askere gidecekti hazirlik yapiyorduk ve ben anneme bir çift bot aliyordum kirmizi renkte. Cüzdanina bakiyordum para vermek icin. Kac gün oldu etkisinden kurtulamiyorum lütfen yardimci olun ne anlama geliyor bunlar

Merhaba. Bende tümü erkek olmak üzere askere gitmişim bir sürü göreve katıldık ve en sonunda teskere almaya geldi ve erkekler zamanında teskere alıp çıktı ve beni cıkartmadılar. Bir süre sonra tekrar görüşmeye gittim hayır dendi yine baskaları cıkarken bende aralarına girip kaçtım ve dışarıda bir yerde iken birileri tarafından yakalanıp askeriye geri geldim. Kaçarken de yanımda oğlum için aldığım 1 paket bez ve 1 poşet oyuncak vardı. lütfen yorumlarsanız sevinirim.

Meraba ben rüyamda askere gidiyorum eşim götürüp birakiyor beni bide hamileyim diyorum ki ben hamileyim nasil olacak doguma yakin gidersin diyorlar ne anlama geliyor bu biraz etkiledi beni

ben kızım ve polislik istiyorum rüyamda da kızlarında askere gideceğini bir yıl eğitim aldıktan sonra asker olacağını gördüm ve bende rüyamda gittim eğitim aldm bunun anlamı ne acaba

Rüyamda ben bayanim Askere gidiyorum Cumhur başkanına kızıyorum 19 günlük bir askerlikmis gittim ama üniforma giymedim orada kimse benimle ilgilenmedi merak ettim anlamıni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir