Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bayat Balık Görmek

Rüyada bayat balık görmek neye işaret eder?

Ben günlerdir sıkıntı içindeydim ve her gün dua ediyordum, bu aksam Allah’a “sorunlarım çözülecekse bana güzel bir rüya göster” demiştim. Bu aksam ailemle hayatımda gördüğüm en güzel denizdi, dağın hemen yanındaydı, üstten baktığımda denizin dibi görünüyordu ve denizde yüzüyordum, daha sonra ailemle yüzmeye başladık ve havuzun kenarı gibi bir yer, son noktaydı, gittikçe derinleşiyordu, babam yüzme bilmediği halde ben annemi uyarıyordum, babam yüzemez diye ama annem babama “gel hadi” diyordu.

Daha sonra küçük derin olmayan sahilde ablamla yürüyordum ve bir adam balık tutuyordu, adam elindeki kova dolusu balığı bize verdi. Teşekkür ettik, sevindik. Ama eve gelince balıkların bayat olduğunu görüp üzüldük ve balıkları attık. Bunların anlamı nedir? 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, korkulu.

Rüyada bayat balık görmek neye işaret eder?

Değerli okurum, rüyanın ilk bölümü yoruma ihtiyaç duymayacak kadar şeffaf ve net, güzel günlere kavuşmak için aile içindeki bazı meseleleri çözmeniz gerektiğini, ondan sonra hayal dahi etmediğiniz güzel şeyler olacağını temsil etmektedir. Ancak son bölüm biraz farklı anlam taşıyor.

Rüyada çürümüş balık, bayat, bayatlamış balık görmek yakınınızda gerçek yüzünü, içini bilmediğiniz bir kişi olduğunu ve bu kişinin gerçek yüzünü anladığınızda çok şaşıracağınızı, şok olacağınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir