Rüyada Bayılmak

Rüyada bayıldığını görmek ne demek?

Rüyamda annemin bayıldığını sonra öldüğünü gördüm. Ben evlenirken, tam imza atacakken annem bayılıyor, sonra 112 acil servise bindirince araçta ölüyor, mezara gömdük, gömdüğümüz akşam rüyamda annemi görüyorum, annem bana diyor ki : “yavrum üzme kendini, öbür dünyada görüşüceğiz elbet”. Uyanınca annemi gördüğümü arkadaşlarıma anlattım. Onlarda bana inanmadılar, bende dedim ki: “size yalan borcum yok, ister inan ister inanmayın.

Yine annemi gördüm bana dedi ki “o mezarlıkta 100 kişiden fazla vardı, hepsine sen rüyanı inandırmak zorunda değilsin, onlara kalmış inanmak fakat bu gece gördüğün rüyayı kimseye anlatma, çünkü yine o duruma düşmeni istemem. Nasihatım bu kadar”. Bu rüya neyi anlatmak istiyor?

İsim / Takma isim : irem
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 20
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : mutlu
Rüyanızın konusu : evlenip annenin olmesi
Anahtar kelimeler : evlendiğini görmek, acil servis, annenin bayıldığını görmek, annenin öldüğünü görmek

Rüyada bayılmak nasıl yorumlanır?

Rüyada bayılmak, bayılan birini görmekİrem merhaba, gördüğün rüya en değerli rüyalar sınıfında olup bir rüya içinde rüya görmek örneğidir. Bu tip rüyaların verdiği mesaj kısa sürede gerçekleşir.

Rüyada annenin bayıldığını görmek anne hakkında bir sağlık sorununa işaret edebilir.

Rüyada annenin öldüğünü görmek, annenin ölmüş olduğunu görmek iki ana mesaj verir. Birinci anlamı anneyi suçlama anlamı verir. Annenizin, bebekliğinde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir. İkinci anlamı yaptığınız hatalardan dolayı büyük bir vicdan azabı çektiğinizi ve annenizi sizi dünyaya getirdiği için suçladığınızı işaret eder. Rüyada annenin ölümünü görmek önemli bir rüyadır ve bilinç altınızdaki gizli düşüncelerinizi anlatır. Bu rüya sık görülürse hemen durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse profesyonel destek almalısınız.

Bayılmak konusunda ilave bilgiler

Rüyada bayılmak veya bayıldığını görmek hastalık ve haber anlamına gelir. Üzücü bir haber alacaksınız demektir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz manasını taşır. Rüyada bayılan birini ya da birinin bayıldığını görmek rüyada görülen kişi hakkında bir sağlık sorunu haberini almak işaretidir. Bu sağlık haberinin genellikle yorgunluğa bağlı sağlık sorunu konusunda olma olasılığı yüksektir.

“Rüyada Bayılmak” hakkında 5 yorum

 1. Rüyada annenin bayılması neye delalet eder
  Ben rüyamda annemi bayılmış halde buldum, yerde yatıyordu, yanına yaklaştım ve bir süre sonra gözlerini açtı.
  Sizce rüyam ne anlamına geliyor? Rüyada annenin bayıldığını görmek ne demek? Teşekkürler.
  Kimden: emir
  Cinsiyetiniz:erkek
  Yaşınız:18
  Medeni Durumunuz:bekar
  Anahtar kelimeler: anne,bayılmak
  Şu anki ruh haliniz: umutlu

  1. Emir merhaba,
   Görmüş olduğun rüya annen hakkında bir yorgunluk ya da sağlık sorunu habercisi olabilir. Lütfen annenle konuş, onun halini hatırını sor.

 2. Merhaba rüyamda istemediğim biri ile evleniyorum ve tam nikah masasına oturacağım anda bayildigimi görüyorum bunun anlamı nedir

  1. Rüya yorumcu

   İrem merhaba,
   Rüyada istemediğin biriyle evlendiğini görmek kişisel gelişiminize mani olan bir şey ya da durum olduğunu işaret eder. Önemli bir rüyadır ve bu durumu tespit edip, çözmeniz gerektiğini gösterir.
   Rüyada nikah masası görmek Bekarlar için evlilik için gün almaya, kısmetin gelmesine, Evliler için iş anlaşması yapmaya, devlet ile ilgili büyük bir işe, mal ve mülkün çoğalacağına yorumlanır.
   Nikah masasında bayılmanız ise bir sağlık sorununa işaret eder, kendinize iyi bakmanız gerektiğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir