Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bayır Görmek

Rüyada bayır görmek neye işaret eder?

Rüyamda ermiş sakallı bir dede elindeki altını bayırdan aşağıya attı “bakalım bulabilecek misin” diye. yanımda da bir arkadaşım var, ikimiz bulmak için bekliyoruz. Dede altını attı ben bulamadım. Sonra hani bulamadım attığın altını dedi. o da sen iyi bakmadın ki nereye attığımı dedi. Ondan sonra bir kere daha attı altını attığı yeri çok iyi baktım ve altının peşinden gittim ve buldum onu ama o bir tane altın 6-7 tane oldu. Ve anneme söylüyorum ki anne bu altın benim borçlarımın bir kısmını kapatmaya çok yardımcı olacak dedim ve annem de gülümsedi bana. sizce bu rüya neye işarettir

Rüyada bayır görmek neye yorulur?

Kadriye merhaba, rüyada gördüğün beyaz sakallı ermiş dede, günlük yaşamda çektiğin sıkıntıların sona ereceğini işaret ederken onun altın atması sıkıntıların sebebinin maddi olduğunu temsil etmektedir. Çünkü rüyada altın görmek zenginlik, maddi manevi iyileşme demektir.

Rüyada bayır görmek, yaşamın engellerle dolu olduğunu gösterir ve ziyan görmeden atlatmak için değişik durumlar karşısında her şeye zaman hazırlıklı olmak gerektiği işaret eder. Rüyada bayır çıkmak, uyanık yaşamınızda hedeflerine giden yolda kimi zorluklar olduğunu ve bu zorlukları aşmak için yeni metotlar ya da yollar bulmanız gerektiğini, aksi takdirde fazla yorulmayı göze almanız gerekeceğini simgeler.

Rüyada bayır inmek, bayırdan indiğini görmek, gerçek hayatta her zorluğun bir kolaylığı ya da her gayretin bir karşılığı olduğunu simgelerken verdiğiniz emeklerin karşılığında zorlukları aşıp, rahata ereceğinizi temsil eder. Rüyada bayırdan düştüğünü görmek, bayırdan düşmek, rahata erdiğinizde hemen gevşememek, çektiğiniz sıkıntıları unutmamak, her zaman geçmişten ders almak gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir