Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada baykuş görmek neye delalettir?

Rüyamda büyük bir baykuş gördüm. Rahmetli ananem saçlarını kuruluyordu ve yanına havlu koydum, sonra dayımın evinde televizyon vitrinin üzerinde iri bir baykuş vardı. Önce evdekilere kızdım “ben baykuş sevmem, niye bunu aldınız” dedim. Sonra odadan tam çıkacakken o iri büyük baykuş rahmetli ananemin başına kondu ve dayı oğluna söyledim “bunu kafese koy” diye.

Rüyada baykuş görmekOdadan çıktıktan sonra rahmetli ananem ile kafes hazırladık ve dayı oğlu o baykuşu getirdi, o iri ve büyük baykuşu çok küçük ve cılız, tüysüz olarak, renk değiştirmiş olarak gördüm ve şaşırdım, “bu nasıl oldu böyle, bu büyüktü” dedim. Rüyam böyledir, detaylı bir şekilde yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler. Adım Uğur yaşım 25.

Rüyada baykuş görmek neye yorulur?

Rüyada baykuş görmek alim olmayı, bilgiyi ve genel olarak hayat tecrübesini temsil eder. Rüyada evde baykuş, evin içinde baykuş görmek, sanıldığının tan tersine çok iyi bir rüyadır ve hane halkı içinde aydın, bilge insanlar olduğunu ve o insanların bilgisinden faydalanmak gerektiğini temsil eder.

Rüyada beyaz baykuş görmek gelişen hayat tecrübenizle olaylara daha farklı bakacağınızı ve bu sayede kimi korkularınızdan uzaklaşacağını işaret eder. Rüyada siyah baykuş görmek ölümü, karanlığı ve insanın bilinmeyen yönünü, bilinç altını simgeler. Ahireti unutmamak gerektiğini hatırlatır. Rüyada yavru baykuş görmek rüyayı gören kişinin bir konu hakkında acemiliğini ifade ederken rüyadaki baykuş yavrusu aynı zamanda rüyayı gören kişinin bu konuda bir ilerleme, gelişim içinde olduğunu gösterir.

Ağaçta baykuş görmek Ağaç üzerinde duran baykuş şu anda kafanızı ağrıtan bir sorun var ve siz bundan kaçmaktasınız, tembellik yapmakta, sorunla mücadele etmemektesiniz anlamı taşır. Rüyada öten baykuş, baykuşun öttüğünü görmek sizi sevmeyen, arkanızdan konuşan insanların olduğunu gösterir. Belkide sizin bilinçaltınız sizin dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. baykuş ötmesi, baykuş sesi duymak insanın yaptığı bir şeyden pişman olduğunuz pişmanlığı ya da ölümü simgeler, yani birinin ölümüne üzülmek haberi de olabilir.

Ölü baykuş görmek, baykuş ölüsü, ölmüş baykuş görmek ise hastalık veya ölümü simgeler. Burada ölüm semboliktir, rüyayı görenin sigara içmek, alkol kullanmak, kumar oynamak gibi kötü alışkanlığı varsa bu alışkanlıklarına son verip ondan kurtulması olabileceği gibi tanıdığı birinin ölümü de olabilir. Rüyada baykuş öldürmek çok önemli ve uyarıcı bir rüyadır. Artık başkalarını taklit etmeyi bırakın, kendi değerlerinizin farkına varın, kendiniz gibi davranın mesajı verir. Rüyada konuşan baykuş görmek veya baykuşla konuşmak, reel hayatta kendini iyi ifade etmeyi öğrenmek gerektiğini, eğitim ve yaşam tecrübesi ile elde ettiğiniz bilgileri iyi kullanmayı başarıp, isteklerini doğru anlatmak ya da kendini doğru savunmak gerektiğine yorumlanır.

Bir baykuşun gözünü oyduğunu ya da oymaya çalıştığını görmek bu ürkütücü manzaraya hiç benzemeyen olumlu bir mesaj verir. Gerçek hayatınızda sahip olduğunuz önemli özelliklerinizi, yönlerinizi göremediğinizi belirtir. Rüyada baykuş saldırısı görmek, bir baykuşun size ya da başka birine saldırdığını görmek bir şeyin hatalı olduğunu bildiğiniz halde, bile bile yaptığınızı ifade eder. Rüyada baykuş yakalamak, gerçek hayatınızda mantığınızdan ziyade içgüdülerinizin sesine daha fazla önem verdiğinizi ve bu huyunun başınıza büyük bir felaket açacağını işaret eder.

“Rüyada Baykuş Görmek” için 9 yanıt

rüyamda çok büyük baykuşlar gece yarısı çok karanlık bir şehri basıyordu, cevaplamanızı rica ederim… teşekkürler

Tuğba selam. Rüyada baykuş görmek alim olmayı, bilgiyi ve genel olarak hayat tecrübesini temsil eder. Baykuşlar aynı zamanda ölümü, karanlığı ve insanın bilinmeyen yönünü, bilinç altını simgeler. Bu bilgilerle rüyanın mesajını çözmeniz gereklidir. Lütfen bundan sonra iletişim adresinden gönderin ve gönderirken hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri de yazın. O zaman rüyanızın açıklaması anlam kazanır. Aksi halde sadece genel bilgiler söylenebilir ki zaten onlar sitede bulunmaktadır, yorum gerek kalmaz.

Benim adım ayşe 17 yaşındayım. Rüyamda evin bir odasına girerken tam ortada bir baykuş gördüm gözlerimin içine bakıyordu. Ben baykuşa bakarak dedim ki “anne bak ne kadar tatlı” tabi o sırada annem yanımda, bir yandan da baykuşu ürkütücü buluyordum, çünkü aralıksız beni izliyordu. Rüyamda baykuşun sesini duymadım. Lütfen rüyamı yorumlayın, şimdiden çok teşekkür ederim.

ruyamda tek yatarken bir anda gögüs kafesimde agrı verici bir baskı hissettim. Yönümü degiştirken bir anda birinin yanımda yattığını fark ettim. Yatan kişi bir anda eşim oluverdi fakat yüzü insandan çok farklı bir şeydi. Sadece dişleri gıcırdatıp gögüs kafesi baskı uyguluyordu. Ve gerçek bir ağrı hissettim. Besmele ve dua ettim garip garip sesler çıkarıyordu ve bir anda kayboldu. İsin garip yanı o kayboldugunda uykudan sıcramadım çünkü coktan uyanmısım. bu yaşadıgım şey ne demek oluyo hayırlı günler.

merhaba sabah ezanından sonra gordugum ruya yolda yururken kafama baykus kondu gagasıyla kafama vurmaya basladı yorumlarsanız sevınırım yasım 23

Selamun aleykum, rüyamda başka evdeyim ama ev benimmis, evin ust katinda oturuyorum, çatıdan baykus sesi geldi, rengi beyazdı, çıktım çatıya koseye sıkışmıştı, elimle bir tane vurdum öldü, bende onu aldim fırlattım çatıdan ve aşağıya inerken uc tane kapı kilitleyip indim, ondan sonra uyandım, şimdiden bilgileriniz için teşekkürler.

Rüyamda sokak lambasi gibi bir şeyin üstünde oturan kahverengi baykuş gördüm. Bende eğlence amaçlı kuş taklitleri yaparak baykuşun dikkatini çekmeye çalıştım. Daha sonra baykuş oterek bana karşılık verdi sonrada uçarak başımın üstüne kondu. Normalinden daha ağır ve büyüktü korktum sonra bana bir çocuk sesi yumuşaklığında “seni çok seviyorum” dedi (inanin dalga gecmiyorum) ve beni ağzıyla sanki ısırıyormus gibi cimciklemeye başladı bana zarar vermiyordu ama ben yinede çok korktum ve eşime beni kurtar diyerek yardim istedim sonra ruyamdan hışımla uyandım
Evli 26 yasinda çalışmıyorum bayan
(Yorumlarsaniz çok minettar olurum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir