Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Baykuş Yakalamak

Rüyada baykuş yakaladığını görmek neye delalet eder?

Merhaba, benim tüm rüyalarım gariptir. Rüyanda ablamın balkonunda oturuyoruz. Halbuki onun evi zeminde ve güneş bile görmez. Sonra sahne değişiyor ve ben bir baykuş yakaladığımı görüyorum. Kocaman gözleri ve alaca tüyleri vardı. Yakalayıp bir koliye koyuyorum. Kolinin üç tarafı da oyulmuş ve baykuşun çıkabileceği büyüklükte.

Kolinin üstünü kapatmak için bir parça kağıt kullanıyorum, diğer tarafı da poşetle kapatmaya çalışıyorum, kuş çok fazla çırpınıyor. Garip sesler çıkarmaya başlıyor, korkup gökyüzüne salıyorum. Daha sonra balkonda bir güvercin beliriyor bir süre yürüdükten sonra uçup gidiyor.  Melek tarafından 27.12.2012 / 09:43 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada baykuş yakalamak tabiri

Rüyada Balkon görmek Arzu, Yüksek statü, Prestij, Sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradığınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceğiniz, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder. Rüyada baykuş yakalamak gerçek hayatınızda mantığınızdan ziyade içgüdülerinizin sesine daha fazla önem verdiğinizi ve bu huyunun başınıza büyük bir felaket açacağını işaret eder.

Rüyada güvercin görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar. Rüyanın unsurlar: baykuş, güvercin, balkon. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baykuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Baykuş Yakalamak” için 6 yanıt

ben rüyamda bir okul bahçesi kendi okudugum eski ilkokulumun bahçesi. kapının girişinde büyük bir baykuş gördüm ve baykuşun hiç sesini duymadım, ama başıma konup bayağı bir benimle mücadele etti tabi sonra başımdan düşürdüm bayagı ugraştım, çok korktum, anlamını ögrenmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir