Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bayram Namazı Görmek

Rüyada bayram namazı kılmak neye işaret eder?

Rüyamda kardeşlerim ve arkadaşlarımla uzun bir yol yürüyorum, sonra bir amcayla baş başa kalıyorum, ondan korkmuyorum, bana anlatmaya başlıyor “burası nur dağı” diyorum içimden o buyuk altndan bir sey gosteriyor, uzerinde vav ve nun harfi olan hacer-ul esvt oldugunu soyluyor. Sonra amca öpuyor onu sonra bana dönup buralari bu kadar sakin bulamazsin diyor. Ruyami aciklarmsiniz bundan onceki gunde guller ve yesillikler icinde bayram namazı kiliyordum.

Rüyada bayram namazı görmek yorumu

Rüyada bayram namazı kılmak, bayram namazı kıldığını görmek yaşamınız boyunca neşe ve sevinç içinde olacağınıza, daima hayırlı insanlar ile karşılacağınıza, işlerinizin hep yolunda gideceğine işaret eder. Bu konuda rüyada namaz görmek sayfası da ilginizi çekebilir. Bu açıklama hem kurban bayramı namazı hemde ramazan bayramı namazı için geçerlidir.

“Rüyada Bayram Namazı Görmek” için bir yanıt

günaydın . ben bu gece rüyamda kurban bayramı namazı kılmaya gittiğimi görüyorum saçlarım örgülü. camiye gidiyormusum o arada yolda bi erkek arkadaşımı görüyorum meraba diyorum ama o bana cevap vermiyor. o da camiye gidiyormuş. o namaz kılıyor bende dışarda kılıyorum beni görüyor ama ben namazımı bozmuyorum. tesekkürler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir