Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Baytar Görmek

Rüyada hayvan doktoru görmek nedir?

Rüyamda ben motor kullanırken köpeğimin peşimden geldiğini ve köpeğime araba çarptığını ve yarasının derin olduğunu görüyorum, onu baytara yetiştirmeye çalıştığımızı görüyorum, sonra bir benzinciye gidiyoruz, orada duruyoruz ve benzin kat diyoruz, camlar kapalı halde arabada ben sigara yakıyorum sonra benzinci bir şeyler diyor ben anlamayıp camı az açıyorum ve niye sigara yakıyorsun burada diye bana kızıyor bunun açıklaması ne olabilir?

Rüyada baytar görmek tabiri

İbrahim selam, gördüğünüz rüya, içinizdeki macera, bağımsızlık, daha özgür davranma isteği ve bu yolda attığınız / atacağınız adımların bazı sevdiklerini ve dostlarınızı üzdüğünü, onları endişeye sevk ettiğini göstermektedir.

Rüyada motosiklet kullanmak içinde bulunduğunuz ortamdan kaçıp kurtulmaya veya kimi sorumluluklarınızdan kaçmaya çalıştığınızı da ifade eder.

Rüyada baytar görmek veya baytara gitmek, gerçek yaşamınızda işiniz veya eğitiminiz ile ilgili beklediğiniz sonucun istediğiniz yönde gelişeceğine işaret eder.

Rüyada sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir