Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebeğe Beste Adını Koymak

Rüyada bebeğine Beste adını vermek ne demek?

Rüyada bebeğe isim koymakSelam, ben evli ve 4 aylık hamileyim, sürekli böyle rüyalar görüyorum ama merakta ediyorum, dün gece rüyamda bir kız bebeğim olmuş, o kadar güzeldi ki anlatamam, simsiyah saçları vardı, o kadar mutluydum ki, eşim ve ben çok şaşırmıştık, adını Beste koymuştuk. Eşimle beraber altını değiştirdik, bayağı bir uzun sürdü bu rüya, bebek sürekli gülüyordu bize, acaba bu rüya benim kızım olacağına bir işaret olabilir mi acaba? rüyada kız bebek sahibi olmak açıklaması nedir? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada bir bebeğe isim koymak yorumu

Selda merhaba. Anne adayları, hamilelik boyunca çok farklı rüyalar görürler, çünkü çok özel bir dönem geçirilmektedir. Lütfen hamile sayfasını okuyun.

Kız bebek doğurmak, kız bebeği olduğunu, kız çocuk doğurduğunu görmek, kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer. Bence rüyanız bebeğinizin kız olacağını göstermekten ziyade sizin bilinç altındaki bebeğinizi merak etmenizin bir yansımasıdır. Bebeğinize Beste ismini vermeniz yine bilinçaltının bir yansıması olup bu ismin sizin için ne anlam ifade ettiğini araştırın. Lütfen her şeyin hayırlısını dileyip, bebeğinize iyi bakınız.

“Rüyada Bebeğe Beste Adını Koymak” için 2 yanıt

Mavi gözlü kızı olduğunu görmek
Merhaba, ben 26 yasinda ve bekar biriyim, adım Osman, ticaretle uğraşırım, kışın genellikle sezonumuz kapalıdır. Ruyama geleyim, rüyamda bir kiz çocuğum olmuştu, tabi ben gene işim icabi şehir dışındaydım, geldiğimde kucagima bebeği verdiler “senin çocuğun” dediler, adını da teyzem koymuştu, Dilek koymuştu adını. Sonra çocuk kucağımda uyandı, bir baktım masmavi gözleri var, tabi cok sevinçliydim, rüyamı yorumlarsaniz seviniriz, teşekkürler.

Osman selam, rüyada kız çocuk sahibi olduğunu görmek kısmet, bereket, bolluk işaretidir. Ancak onun mavi gözlü olması bir uyarı anlamı taşır ve bu güzelliklere sahip olmak için dikkat etmek gereken şeyler olduğuna işarettir. Dilek isminin sizin için ne ifade ettiğini de düşünmeniz gerekli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir