Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebeğe İsim Koymak

Rüyada bir bebeğe isim koyduğunu görmek ne demek?

Rüyamda evin ortasında bir kız çocuğu vardı, yeni doğmuş daha. Sağa sola baktım dedim ki “buna kimse isim koymamış” ve çocuğa ezan okudum ve Elif adını verdim ama kız benim değil. Lütfen söyler misiniz rüyada bebeğe ezan okuma ve isim koyma neye çıkar? 29, Kadın, Evli, Çalışmıyor.

Rüyada bir bebeğe isim koymak yorumu

Selcan merhaba. Rüyada kız çocuk görülmesi rüyayı gören kişinin şu anda gerçek yaşamında bazı sıkıntılar çekmekte olduğunu ancak sabır ve çabalarıyla bunlardan kurtulacağını ve özlediği huzur ve mutluluğa kavuşacağını anlatır. Ezan okumak konusu rüyada ezan görmek sayfasında anlatılmıştır.

Rüyada bebeğe isim koymakRüyada bir bebeğe isim konulması isim verilen bebeğin kime ait olduğu ve konulan ismin manası ile bir arada açıklanır, yorumu o şekilde yapılır. Kendi bebeği olduğunu görmek ve isim koymak rüyayı gören kişinin gerçek hayatında şerefli ve haysiyetli bir insan olduğunu ve özellikleriyle toplumda sevildiğini, itibar gördüğünü temsil ederken hem maddi anlamda hem manevi bakımda gittikçe zenginleşeceğini, kendisini seven ve sayanların her gün artacağını, hem kendisinin hem de bebeğinin bahtının açık olacağına yorulur. Rüyada başkasının bebeğine isim koyduğunu ise çok hayırlı olup rüya sahibinin gerçek yaşamda sözü dinlenen bilgili ve kültürlü bir insan olduğuna, yakın zamanda yaşayacağı güzellikler ve sürpriz olaylara işaret eder. Rüyayı gören insanın alacağı müjdeli bazı haberler sayesinde oldukça mutlu olacağı ve mutluluğunun giderek artacağına işaret eder. Bazı yorumcular bunun bir hamilelik haberi almaya işaret edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanızda bebeğe Elif ismini vermişsiniz, lütfen düşünün Elif ismi sizin için bir şey ifade ediyor mu? Çocuğum olursa ona Elif ismini koyacağım gibi bir düşünceniz varsa bu iki anlama gelebilir. Birincisi bebeğinizin olacağına işaret edebilir, ikincisi ise gerçek yaşamınızda aklınızda olan bir konunun yansıması olabilir.

“Rüyada Bebeğe İsim Koymak” için 20 yanıt

Ben doğmadan önce babam bir rüya görmüş ve ertesi günü “oğlumun adı Serhat olacak” demiş ve Serhat ismini bana koydular, ismim benden önce dünyaya gelmiş ve benim oğlan olup olmadığımda belli değilmiş. 20, Erkek, bekar, yok

Rüyada bir kız çocuğumun olacağını ve isim olarak tam hatırlamasam da isminin başını hatırlamıyorum ama diğer isim Hayriye idi, evliyim bayanım 35 yaşındayım 2 oğlum var.

Arkadaşım rüyamda beni görmüş, kızıma liz ismini takmışım, arkadaşım da çok ilginç falan demiş, bekarım 18 yaşındayım, öğrenciyim.

Rüyamda hamileymişim ve doğacak bebeğe isim arıyorum ve Bilal ismini buluyorum “tamam bu olsun diyorum”. Bu neye işaret?

Rüyamda erkek olduğum halde bebek doğurduğumu görüyorum, kız bebek ve adını Beyza koyuyorum ama ezan okumuyoruz henüz, sonra bir bebek daha doğuruyorum oda kız, o an aklıma verecek isim gelmiyor ve isim vermeden uyanıyorum.

Rüyamda cumhurbaşkanimiz evimize geldi. Kibleye dönerek uç defa ezan okudu. Sonra bebeğimi aldi kulagina Nisa ismini okudu. Neye işaret acaba ( 14 haftalik hamileyim )

Rüyamda ikiz erkek bebeklerimin olduğunu gördüm. İlk önce doğurdum,emzirdim ve son olarak onlara “Mercan” ve “Çağrı” isimlerini koydum bu ne anlama geliyor?

Merhaba ben rüyamda hiç tanımadıgım birinin çocuguna isim seçiyordum. 2 isim verdiler bana secmem için diğerini tam hatırlamıyorum ama sectiğim isim kardelen Ay dı bunun anlamını açıklayabilir misiniz?

Rüyamda yeni dogum yapan birine yardim ettim ve kiz bebek dogdu bebegi kollarima aldim hem agladim hemde bebege Hilal ismini verdim.

ruyada bir erkek çocuğum oldu ve ismi davut dediler ne anlama gelir bir açıklama yaparsanız sevinirim

Selâmünaleyküm. Ben rüyamda bir kız çocuğu gördüm. Abimin daha yeni bir kızı oldu . Rüyamda da tıpkı yeni doğan yeğenime benzeyen bir kız . Yengem doğum için hastaneye gidiyor fakat sancısı falan yok. Ve aynı gün ellerinde bir bebekle geliyorlar. Yeni doğan yeğenimin adı Zehra rüyamda da o kıza Kübra ismini koyuyorum. Ve iki ismin birbirine çok uyduğunu söylüyorum. En doğrusunu ALLAH bilir ,sizde ikminiz karşılığında beni aydınlatırsanız sevinirim. Hayırlı günler. 17 yaşındayım talebeyim.

Rüyamda annemin erkek bebek doğurduğunu gördüm bende baba rahmet etti ezanı kim okuyacak dedim sonra anneme isim ne koycaksiniz benim oğlum olursa adını hasan Musab koyacağım demiştim annemde tmm dedi.

Ruyada erkek renkli gözlü sarısun bı oğlum oluyor ve adını mustafa olacak diyorum neden DİE sruolar bende peygamberımısın adı oğlunun dıorum ve bir ısım daha koyalım dıorum

Su anda 2 aylık hamileyim ve bebeğimin cinsiyetini bilmiyorum ama rüyamda zifiri karanlık bir yerde sanki kurandan okunur gibi ard arda Mustafa ismini duydum o kadar güzel söylediler ki oğlum olursa adını Mustafa koyacağım dedim bu rüyamı yorumlarmisiniz

ben evliyim ve hamileyim rüyamda bebeğimin cinsiyetinin kız olduğunu öğreniyorum ve isim olarak ikra buğlem koymak istiyorum rüyamda yaşlı bi teyze ikra azer koymamı istiyor azer ismini ilk defa duydum sizce nedir

Rüyamda doğumhanede doğum yapıyordum. Cok rahat geçiyordu Doğum.sonra cinsiyetini bilmiyorum ama “emir” ismini söylüyorum bebeğe. Yaşım daha 15 olduğu icin merak ettim baktım. Şimdiden cok tesekkur ederim.

Merhabalar rüyamda bir erkek bebek doğurdum ve ismini çok ısrar ettikleri için “Utku” koydum. Sizce erkek bebeğimin normalde de ismi Utku olmalı mı?

Ben de başkasının çocuğuna isim koyuyorum. Amma o çocuk 1 yaşında ve gerçekte zaten ismi var. Cennet ismini vermek istiyorum. Amma ben kendi çocuöuma da bu ismi vermek istiyorum gibi bir düşünce de aklımdan geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir