Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebeğin Ağlaması

Rüyada bir bebeğin ağlaması neye işarettir?

Ben emekli memurum, bir siyasi partinin ilçe teşkilatında yönetimdeyim. Rüyamda evime gece vakti orta yaşlarda RTÜK üyesi olduğunu söyleyen iki bey geliyor, hiçbir şey sormuyorlar ancak etrafı inceliyorlar gibi. Bir ara evimizin bitişiğinde balkondan bebek ağlaması duyuyorum, daha sonra gelen kişiler gitmeye hazırlanırken sorunun ne olduğunu öğrenmek istiyorum, “önemli değil sorun kalmadı” diyorlar, ben “acaba internette yazdığım bir yorum mu sorun oldu” diyorum, onaylar gibi gülümsüyorlar.

Ben onları uğurlarken bir tanesi kadına dönüşüyor ve bana sarılırken “sana iki kitap bıraktım” diyor, kitapların kullanılmış olduğunu görüyorum ve kadının omuzunda bir çıkıntı olduğunu görüyorum ve gidiyorlar, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada bebeğin ağlaması neye yorulur?

Rüyada bebek ağlaması, bir bebeğin ağladığını görmek hayatta halen başarmak isteyip de başaramadığın amaçların olduğunu ve günlük hayatta kimi islerinizi aksattığını yani biraz tembellik ettiğinizi gösterir. Rüyada bebek görmek konusunda detaylı bilgiler için lütfen bebek rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebeğin Ağlaması” için 2 yanıt

Bebek ağlaması duymak
Ruyamda uyurken bir anda bebek aglamasi duydum, kalktim baktim salonda 6 ya da 7 aylik kadar beyaz tenli tertemiz bir bebek, nereden geldigine anlam veremedim. Sonra annemin odasinin camindan ruzgar geldigini gordum, gittim baktim cam kirilmaya calisilmis, hatta 1 tanesini kirmislar. Sonra korktum polisi aradim bebegi onlara verdim, 5 dk sonra cama tekrar bakmaya gittim, 1 tane kadin ruyada komsumuzmus “bebegi ne yaptın” dedi, bende polise verdigimi soyledim “neden benim bebegimi verdin, ben sen ona bak diye getirdim” dedi, bende neden gizlice camlari kirarak getiridgni sordum, “eger ben verseydim sen almazdin” dedi, “artik cok gec git polislerden al bebegini, bu arada cami nasil kirdin, bu cam kalin” diye sordum, “cok zor oldu” dedi cami kazmayla kirdigini soyledi, ben nasil duymadim dedim, sessiz kirdigini soyluyordu.

Gamze merhaba, rüyada ağlayan bir bebek görmek hayatta halen başarmak isteyip de başaramadığın amaçların olduğunu ve günlük hayatta kimi islerinizi aksattığını yani biraz tembellik ettiğinizi gösterir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise gerçek yaşamınızda birileri yüzünden bazı şeylerin yolunda gitmediğini, hedeflerinde bir sapma olduğunu ya da önceden tahmin edilemeyen yeni zorlukların karşınıza çıktığını simgelemekte ve bunları yoluna koymaya çalışırken yeni sıkıntılarla karşılaştığınızı belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir