Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Bebeğini Kucağına Almak

Rüyada bebeğini kucağına almak neye işaret eder?

Merhaba. 3 kez oldu aynı şekilde rüya gördüm. İlk rüyamda çok mutluydum ve bebeğimi kucağıma alıp seviyordum.Nişanlımla evlenmiştim ve üçümüz çok mutluyduk.

2. rüyamda ölmüş olan babamı görmüştüm. Anneme “kızın hamile” diyordu. Annem bana çok kızıyordu bağırıyordu ve ben sürekli ağlayıp “ben bir şey yapmadım” diyordum ama babamı gördüğümde hiç konuşmuyordu ve yaşlı bir adamın sırtını sıvazladı. Ben gerçekten kimseyle birlikte olmamıştım ama o an ben bile kendimden şüphe duyar olmuştum. Daha sonra ben banyo yapmak için banyoya girmiştim. Banyoya girmemle kanama olması bir oluyordu ama çok kötü bir şekilde kanamam oluyordu ve ben hemen banyodan çıkıp anneme diyordum. Annem yoksa bebeğini mi düsürdün diye telaşlanarak beni doktora götürmeye çalışıyor ve bende korku ile elimi karnıma dokundurdum ve o sırada uyandım.

3. rüyamda ise yeni dogum yapiyordum ve gene erkek bebeğim oluyordu cok güzel yuzlu bi bebekti. ben ona bakmalara doyamiyordum ve ustune cok dusuyordum. sonta cekyatin uzerine koyuyordum bebegimi ve tekrar kucagima aldigimda nefes almadigini fark ediyordum ve gozlerimden aniden yaslar akiyordu ve bagirarak agliyordum ve ustune annem gelip ne oldu diye soruyordu ve ben bebegim öldü anne nefes almiyo diye bagirdigimda bebegim gozlerini aciyordu ve kendine geliyordu sonra zaten gene kucagima bastim ve uyandim zaten.

Ben sürekli bu tür rüyalar görüyorum ve ne anlama geldiğini merak ediyorum 1 hafta icinde 3 ruyayi birden gordum o yuzden cok merak ediyorum cevaplarsaniz cok sevincem simdiden cok tesekkur ederim.

Rüyada bebek doğurmak yorumu

Gördüğünüz üç rüyanın da ortak unsurları: hamile kalmak veya doğum yapmaktır. Bu rüyalar iki açıdan ele alınır.

Birincisi reel hayatınızda aşırı bir şekilde evlenmek, yuvasını kurmak, çocuk sahibi olmak arzusunu taşıdığınızı ve kafanızı bu konuya fazla takmanız sebebiyle uykunuza yansıdığını gösterir ki ben böyle olduğunu düşünüyorum

İkincisi ise; bunlar yorumlanabilir, değerli rüyalar olarak kabul edilirse rüyadaki olaylar incelenmeli ve mesaj çıkarılması gerekir. Bunun için rüyada evlenmek, hamile kalmak, doğum yapmak gibi öne çıkan unsurların manasını inceleyiniz.

“Rüyada Bebeğini Kucağına Almak” için 2 yanıt

Rüyada ikiz bebek sahibi olduğunu görmek
Rüyamda aniden bir baktım ikiz bebeğim oldu, yatağa yatırmışlar ikisi de mışıl mışıl uyuyor, ben heyecanla uyanmalarını bekliyorum, kucağıma alıp emzirmek istiyorum. Bu arada annemi arıyorum ve ağlayarak “anne ne olur rüya olmasın, gerçek olsun, rüyaysa da uyanmayayım ne olur anne” diyorum. O kadar gerçek gibiydi ki hala etkisindeyim. 28, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmeniz iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağınızı gösterir. Bu rüya aynı zamanda zihnin bilinçli kısmı ile bilinçaltı bölümü arasında bir çatışma olduğunu, bastırılmış duyguların açığa çıkmaya başladığını temsil edebilir. Bakınız ikiz bebek rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir