Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bebeğinin Kakasını Yemek

Rüyada bebeğinin kakasını yediğini görmek neye çıkar?

Rüyada bebeğinin kakasını yemekSelamun aleyküm. benim gördüğüm rüyada bir kız bebeğim olmuş, bebek çok tatlı, bebeğimin altını açıyorum, bir bakıyorum bebek büyük abdestini yapmış. Bebeğin altını silip, kakayı temizliyorum ve fazla kalan kakayı ise tövbe yarabbim ağzıma alıp yiyorum. Aynen yazdığım gibi rüyada bebeğin kakasını yediğimi gördüm. Nedir bu rüyanın anlamı, rüyada bebeğin kakasını yemek neye delalet eder? Teşekkür ederim.

Rüyada bebeğinin kakasını yemek neye yorulur?

Rüyada bebek sahibi olmak, bir bebeği olduğunu görmek uyanık yaşamda bir yeni projeye imza attığını veya yeni parlak planlarınız olduğunu simgelerken, rüyadaki bebeğinizin kız olması şu anda kendini bu yeni başlangıç için yeterli göremediğini, bir takım endişeleriniz olduğunu temsil etmekte fakat sonunda başarıyı yakalayıp ve mutluluğa kavuşacağınızı ifade etmektedir etmektedir.

Rüyada bebeğinizin kaka yapmış olması, bebeğinizin altını temizlemeniz ise hayatınızda kimi sıkıntılar olduğunu gösterir. Rüyada kaka görmek rüya yorumu sayfasında yazdığı gibi kız çocuğun kakasını temizlemek, reel hayatınızda bir takım zorluk ve sıkıntılar bulunduğunu fakat sabredip ve gayret göstererek bunları aşacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada bebeğinin kakasını yemek bir kibir anlatmaktadır çünkü rüyada bok yemek, rüyanızda kaka yediğini görmek ise bir büyüklük taslama, kendini aşırı beğenme huyunuz olduğunu, çevrenizdekilerin fikirlerine önem vermediğinizi ve bu sebeple geçmişte bir çok hata yanlış ve bunları bir daha tekrarlamamak gerektiğine yorulur. Öte yandan rüyada bok görmek sayfasındaki açıklamalar da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Bebeğinin Kakasını Yemek” için 2 yanıt

Rüyada bok yemek
Arkadaşlar ben rüyamda bok yediğimi gördüm, bir sofrada çok güzel afiyetli bir şekilde mangal bok yiyordum. Rüyada bok yemek nedir? iyi midir? kötü müdür? bilen var mı?

suskuncerrah
Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda pek çok gereksiz ve yararsız iş ile uğraştığınızı, vaktinizi boşa geçirdiğinizi simgelemektedir. Bu konuda detaylı bilgi sayfada vardır, lütfen üst kısımlardaki bilgileri okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir