Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bebeğinin Yüzdüğünü Görmek

Rüyada bebeğinin yüzdüğünü görmek ne anlama gelir?

Merhabalar, 13 aylık kızım var, rüyamda kızımı ondan daha küçük bir bebekle beraber yüzdüğünü gördüm. Küçük bebek kızımdan daha güzel yüzüyor, oyunlar oynuyor, kızımda onu taklit ediyor, onun kadar güzel yüzüyordu.

Yanımda babam vardı, birlikte izliyorduk, deniz tertemizdi ve biz gemi yat gibi bir yerden izliyor ve “daha ben yüzemiyorum, baba bak ne güzel yüzüyor torunun” diyorum. İçimden de “ne şanssızım hastayım (regliyim ki gerçekte de öyleydim rüyayı görürken) hasta olmasam kızımla yüzer eğlenirdim” diyorum. Sizce manası nedir, şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Kimden: ÖZLEM
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: yüzen bebek, bebeğini, küçük bebek

Rüyada bebeğinin yüzdüğünü görmek neye yorulur?

Özlem selam,

Yüzen bebek, bebeğinin ya da bir bebeğin yüzdüğünü görmek, gerçekte bir bebeğiniz var ve onun yüzdüğünü görüyorsanız bu rüya bebeğinizin geleceğini çok aydınlık ve onun mutlu olacağınız simgeler. Bakınız rüyada bebek görmek rüya tabiri.

“Rüyada Bebeğinin Yüzdüğünü Görmek” için bir yanıt

Rüyamda sürekli çocuğum oluyor, normalde çok istiyorum, bekarim evlilik olmadi, olmuyor da bir turlu cok istememe ragmen ama cok fazla cocuk seviyorum ve ruyalarimda cok goruyorum. Acaba nedir cevabı merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir