Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bebek Almak

Rüyada bebek almak ne demektir?

Rüya başlığı : rüyada arabada gitmek ve bebek almak.

Rüya detayı: bir erkek arkadaşım kendi arabasında 35-40 yaşlarında bir bayanla gidiyor. Ben yolda yayan bekliyorum. Onun arabasını görüyorum. Israrla el sallıyorum. Kadını arabadan indiriyor, beni yanına bindiriyor. Sonra kadın benim yanıma biniyor. Erkek arkadaşım bana kundakta bir bebek veriyor ve yola devam ediyoruz.

Rüyada bebek almak, bebek aldığını görmek neye yorulur?

Rüyanız evlilik, aile kurma, çocuk sahibi olma hayallerinizi göstermektedir. Bunları elde etme konusunda kimi endişeler taşıdığınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Almak” için bir yanıt

Ben 52 yaşındayım emekliyim, evlenecek yaşta oğlum ve kızım var . Rüyam şöyle: Ablamin gelininin annesi, kocasi ve gelini abisi 3 kez evlenip bosanmis dul bir ile evlenmek istedigi icin ona karsi ciktiklarini annesi bana onunla bir konuş diye anlatiyorlar (gerçekte abisi bekar ve evlenmesini istiyorlar) benim yanima getiriyorlar konusmam ikna etmem icin, ben icinde bebek olan bir bebek arabasini tutuyorum, annesi oğlunu bana şikayet ederken abisi benden utaniyor, annesine arkadan sarılıyor sariliyor, bende gulerek ablama “benim kizimi vereyim” diyorum sonra cekinip soylemeyin ayip olur diyorum ve annesine donup sevmis dul kadini alin ne olcak sevmiş yani diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir