Rüyada Bebek Bakıcısı Görmek

Rüyada bebek bakıcısı görmek nedir?

Benim 6 haftalık kızım var onun mavi gözlü olduğunu gördüm ve diyordum ki “işte eşim buna çok sevinecek oda mavi gözlü bir bebek istiyordu, istediği oldu”. Eşimin göz rengi ela ve benim kahverengi, eşim bir çocuğumuzun gözlerinin renkli olmasını çok istiyor.

Ben rüyamda bunları düşünürken tam o sırada kapı çaldı, kapıyı açtım, orta yaşlarda temiz yüzlü bir kadın kapıda, “buyurun, ne istiyorsunuz” dedim. Kadın “ben yeni bebek bakıcısıyım, bebeğinize ben bakacağım” dedi, şaşırdım “ama ben bakıcı istemedim ki, sizi kim gönderdi”dedim, “kocanız beni buldu, size sürpriz yapmak istedi”dedi. İyice şaşırmıştım.

Bebek bakıcısı, mavi gözlü kız bebek ne anlama geliyor, rüya tabirlerinde aradım ama bulamadım anlamı nedir acaba.

Rüyada bebek bakıcısı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dadı, çocuk bakıcısı görmek güncel yaşamınızda kimi zorluklar yaşıyorsunuz ve bunları aşmada sıkıntı çekiyorsunuz demektir. Dost ve arkadaşlarınızın desteğini istemelisiniz anlamı taşır, bakınız rüyada bakıcı görmek sayfası.

Rüyada dadı aramak, bakıcı aramak, bebek için bakıcı aradığını görmek bebeğiniz varsa bir kabul gereksinimi olduğunu belirtir ve bebeğinizin dünyasını yakından gözlemlemelisiniz.

Mavi gözlü kız bebek konusunda bilgiyi bebek sayfasında okuyabilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Bakıcısı Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyada birine bebek vermek
    Tanıdığım evli bir kadın rüyasında onun eline bir bebek verdiğimi gördüğünü söylüyor, bunun anlamını söyler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir