Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebek Banyosu Görmek

Rüyada bebek banyosu görmek nedir?

Rüyamda bir kadın bağırarak yanıma geliyor, sonra bende bağırmaya ağlamaya sesimi birilerine duyurmaya çalışıyorum. O ara bir koşuşturmaca oluyor, bir bakıyorum kucağımda sarışın açık mavi gözlü güzel bir bebek var ve yüzünde daha doğrusu ağzında bir eğrilik var. Sonra hızlıca koşup bebeği banyoya götürüyorum, ve bebek banyosu yaptırıp, yüzünü yıkıyorum, yanıma o tanımadığım kadın geliyor, ikimizde sakinleşiyoruz.

Bebeğe bakıyorum kucağımda gülüyor, bizde gülüyoruz, seviniyoruz ama bebeğin kimin olduğunu hatırlamıyorum. Sonra bir ara çok samimi olmadığım ama selamlaştığım makam sahibi bir adam var, rüyamda onu görüyorum. Yüzündeki o sakin ifadeyle beni selamlıyor. Neden bilmiyorum ama çok etkisinde kaldım. Rüyamın tabirini yaparsanız çok sevinirim. Çok teşekkür ederim.

Rüyada bebek banyosu görmek neye tabir edilir?

Rüyada bebek banyosu, bebek dusa kabini, bebek küveti görmek ya da bir bebeği yıkamak yeni bir hayata başlamayı gösterir, size şu anda yeni bir hayata başlama fırsatı verildi ve siz bunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz su anda hayatınızın kaderi gidisi değişti şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Bebek Banyosu Görmek” için 2 yanıt

niye bu sayfayı açtınız, madem rüyalara cevap verme yetiniz yoktu,….insanları aldatıyorsunuz, ne zamana kadar size kötü sözlere sebep olacaksınız…şu aklımdan geçen sözleri tahmin bile edemezsiniz. yazıklar olsun sizin gibilerden allah elbet hesap soracak, sorsun ve insanlara ibret olun inşallah, insanları kandırıp egonuzu tatmin ediyoyorsunuz…kahrolun….

Fatih merhaba, Mesajını silmedim, yayınladım, ibreti aleme örnek olsun diye. Ne yazık ki senin gibi tarzanlardan aramızda hala var.
Ne demek istediğin anlaşılmıyor. Daha ne demek istediğini anlatamayan birinin Allah’ın adını bu şekilde anması çok üzücü. Daha öğreneceğin çok şey var.
Ne demek istiyorsun.
* Rüya gönderdin de cevaplanmadı mı?
* Bu sayfada gördüğün başkalarına ait cevaplanmamış rüyaları kast ediyorsan bunların yazıldığı yeri oku. Yani sayfanın altı kısmında yorum ekleme bölümünü. Dikkatsiz ziyaretçiler yazı ya da yorum ekleme bölümüne rüyalarına yazmakta, halbuki rüyaların rüya gönder sayfasından gönderilmesi gerekmektedir.
Kendisi hakkında bilgi vererek bu sayfadan gönderilmiş ve yanıtlanmış 15.000 i aşkın rüya bulunmaktadır.
Oku, önce oku, Allah rızası için oku ve gözlerinle oku, sadece bakma, emin ol ve ondan sonra yargıda bulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir