Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Bebek Battaniyesi Görmek

Rüyada bebek battaniyesi görmek ne demektir?

Merhaba. Rüyamda mağazalara bakarken bir mağazaya giriyorum. Burada bir battaniye çok hoşuma gidiyor. 2 çeşit, biri ucuz biri pahalı. Ben pahalı olanı çok beğeniyorum ve bir makyaj malzemesiyle birlikte battaniyeyi de satın alıyorum. Eve gelince görümceme battaniyeyi gösteriyorum. Bide bakıyorum ki ekoseli ve kahverengi olan battaniyenin diğer tarafı açık mavi bir erkek bebek battaniyesi oluvermiş ve boyu da bebek battaniyeleri kadar olmuş ve de battaniyenin üzerinde kullanmaya uygun bir de mama kaşığı var.

Kaşığa bakarken bitti rüyam. Teşekkürler şimdiden. Evli, 25 yaşında bayanım. Rüya temaları mağazalara bakmak, mağazaya girmek, ucuz battaniye, pahalı battaniye, battaniye almak, ekoseli battaniye, kahverengi battaniye, açık mavi, mama kaşığı, görümce

Rüyada bebek battaniyesi görmek tabiri

Rüyada battaniye görmek Sıcaklık, sevgi, güvenlik ve koruma duygularını işaret eder.
Gerçek yaşamınızda çevrenizdeki tehlikelerden korunma yolu aradığınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Battaniyesi Görmek” için 2 yanıt

Bebekle konuşmak
Merhaba, öncelikle durumu belirteyim, yengemi ailece sevmeyiz ve bir kac ay önce doğum yaptı. Babamin maddi durumunun kotulestigi surecte amcam durumu iyi olmasina rahmen yardim etmemisti. Rüyamda ise yengem tekrar doğum yapmıştı. Bebekle konuştum. Önceki bebekleri ölmüş veya aldırmışlar. Bebeğe sordum “önceki ailen nasildi ?” diye , “saraydaydım” dedi. Şu an yine oradaydı. Yani önceki ölen bebek ile doğan bebek ayni ruhlardı. Sonra bunu anlatmak üzere insanların yanina gittim artık saray falan yoktu. Bir süre sonra kimse beni dinlemedi. Sonra kendimi bebek battaniyesine sarılmış bir yolda yürürken gördüm, yolun sonu bir teyzenin sofrasına çıkıyordu. O teyze de bize çocukluğumuzda kalma eşyaları gösteriyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir