Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebek Bezi Görmek

Rüyada bebek bezi görmek neye işaret eder?

Ben dün gece görümcemin oğlunu gördüm rüyamda, henüz iki yaşında. Rüyamda bizim evde oluyoruz, o çocuk ve ben, bebeğin altını kirlettiğini fark ediyorum annesine değiştirmesini, işi varsa ben değiştireceğimi söylüyorum ve annesi bana bir bebek bezi uzatıyor. O sırada mendil olmadığını fark ettim “ıslak mendilim yok” diye annesine seslendim.

Alt katta oturan bir kız var tanıdığımız, oda bana sesleniyor, ben gönderiyorum diye. Ben bebeğin altını değiştirirken o sırada alt kattaki oturan kadın ve bir kaç tane tanımadığım kadın bize misafir olarak geliyorlar ve sabah yeni kalkmış oluyoruz, kendi kendime diyorum ki “bunlar nereden çıktı, ev de dağınık” diyorum.

Başımın onlara doğru çeviriyorum kayın validem onlara sofra kurmuş oluyor ve ben bebeğin altını değiştirmeye, silmeye devam ediyorum. Fakat bebeğin pisliğini görüyorum, bezi katlanmış olarak görüyorum, bacaklarını silmeye çalışıyorum, hafif lekeler vardı ama bebek pisliği değilde kahverengi daha değişik lekelerdi. Sonra uyandım, yardımcı olursanız sevinirim. Bir kaç aydan beri bebek istiyoruz aklımda yattığım için olabilir mi. şimdiden teşekkürler.

Rüyada bebek bezi görmek neye yorumlanır?

Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir. Rüyada çocuk boku görmek, kaka görmek hayat boyu sürecek bir sağlığa işarettir. Vücutta leke olduğunu görmek para kazanmak olarak yorumlanır.

Rüyada bebek bezi görmek veya bebek bezi giymek sizin çocuksu veya bebeksi tutumları / eylemleri simgeler, başkalarına bağımlılığınızı gösterir. Rüyada çocuk bezi değiştirmek, bebek bezi değiştirdiğini görmek bir ihtiyacınızı karşılamak için çocukça yollar denediğini gösterir

Rüyada çocuk bezi almak, bebek bezi aldığını bir tutum , yeni bir fikir veya proje ile ilgili yaklaşımınızı değiştirmeniz gerektiğini anlatır. Rüyada kirli çocuk bezi, kirlenmiş bebek bezi görmek size çocuksuluk ile oluşturduğunuz hayal dünyanızda karışıklık olduğunu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Bezi Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda bir kız bebegın altını degıstırıyordum fakat altından baklava cıkıyordu ve ben arkadasımla onu yıyordum :( Cok ıgrenc aslında sabah kalktıgımda cok etkılenmıstım ne anlama gelıyor cok merak edıyorum.

Rüyada bir bebek vardı, iki günlük bebeği saracağım birde bakıyorum baya uzamış sonra ben sarıyorum o açıyor tıpkı bir kaç yaşındaki çocuk gibi güçlü birden gülüyor ağzında bir kaç diş var sonra kucama alıyorum ayarlanıyor yeni doğmuş bebek. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci

Berfin selam,
Bu çok önemli bir rüya olup, gerçek hayatınızda zihninizin derinliklerinde bir tehlike sezdiğini göstermekte ve bu tehlikeye karşı tedbir alarak ileride sizi şok edici, şaşırtıcı veya başınızı ağrıtıcı bazı durumlarla karşılaşmamak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir