Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada bebek doğurmak ne demektir?

Merhabalar, Ben bayanım, 25 yaşındayım, evliyim. Rüyamda bir hastane odasındayım, doğum yapmışım ama acı hissettim mi? rahat bir doğum muydu? bilmiyorum. Normal ya da sezeryan mı onu da bilmiyorum. Ancak rahat hareket edebildiğime göre sağlıkçı olduğumdan dolayı normal doğumdu diye tahmin ediyorum. Üzerimde koyu mavi hasta önlüğü vardı. Odadan halamın kızıyla çıktım, oda doğum yapmış, onunda üstünde aynı hasta önlüğünden vardı. Bebeklerimize bakalım dedik ve odadan daha aydınlık bir koridordan geçip, yine aynı aydınlıkta başka bir odaya girdik.

Bir bebek ben aldım kucağıma, bir bebek halamın kızı aldı. İkisi de çıplak, yeni doğmuş bebeklerdi. İkisininde gözleri yumuktu, mutlu bir tabir vardı suratlarında ama baktık ki iki bebeğinde genital bölgelerinden itibaren bacakları yoktu. Kendi içlerine girmiş gibiydi.

Biz kucaklarımıza aldığımız anda ağlamaya başladılar. Benim kucağımdaki bebek sanki kucağımdan gitmek istiyordu ama bırakmamak için direndim. Sonra genital bölgesiyle birlikte bacakları kendi içinden çıktı ve sakinleşti. Normal bebek gibi göründü. O anda erkek olduğunu gördüm. Halamın kızına döndüm “benimkinin bacakları çıktı, sen ne yaptın” dedim. Üzüntülü şekilde “olmayacak galiba” dedi. “Salla biraz, yardım et” dedim. “çıkmıyor” dedi ve neden bilmiyorum ama onunkinin kız olduğunu düşündüm.

Sonra birinden diğerine geçen 3 rüya gördüm ama onlardan biri gündüzünde yaşadığım bir olayın tercümesi gibiydi, diğeri ise bugün yaşayıp deneyimlediğim bir olay oldu. Yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum. iyi çalışmalar diliyorum

Rüyada bebek doğurduğunu görmek neye yorulur?

Değerli okurum,

Gönderdiğiniz bu muhteşem rüya ve yayınlamadığım kısımda verdiğiniz detaylı bilgi için size çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi dikkatli, düzgün Türkçe kullanan arkadaşlara hizmet etmek tüm yorgunluğumuzu unutturuyor.

Rüyanızın iki ana unsuru var; doğum yapmak ve ilk başta normal olmayan bebek doğurmak (onun birden düzelmesi sekonder anlam katmaktadır)

Size rüyada doğum yapmak sayfasından birkaç paragraf aktaracağım. Kendinizin veya bir başkasının doğum yaptığını, bebek doğurduğunu görmek, yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans , iş toplantısı gibi vs bir toplantıya delalet eder. Bu rüyanın biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarıda bahsettiğimiz toplantılara vs katılma / iştirak etme konusunda tereddüt ettiğinizi ifade eder.

Normal olmayan bebek doğurduğunu görmek bebek sahibi değil ve sahip olmayı düşünüyorsanız ya da halen hamile iseniz, bebek sahibi olacak mıyım? doğacak bebeğim sağlıklı olacak mı? bebeğim doğuştan sakat mı acaba? gibi gereksiz endişeleriniz olduğunu ifade eder. Bu tür rüyalar hamileliği ilerlemiş bayanlar tarafında sıklıkla görülür, eğer şu anda hamile değilseniz bu rüya, alacağınız kararda veya projede acaba yanlış mı yapıyorum diye korkularınız olduğunu belirtir. Hayatta her zorluğu aşmaya çalışıyorsunuz ve kendinizi manevi yönden geliştirmeye çalışıyorsunuz manası taşır.

Bebeğinizin düzelmesi ise bu korkulardan uzaklaşıp, alacağınızı karar ya da projede başarılı olacağınızı göstermektedir. Rüyanın unsurları: doğum yapmak, bebek doğurmak, ayaksız bebek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Doğurduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada erkek çocuk doğurmak
bu gece ruyamda bi erkek cocugu dogurdumu gordum sancim olup hastaneye gidip kolay bi dogum oldugunu hatirliyorum cocugu ise kucagima verdiklerinde okadar seviniyordumki ruyamda sevinc gozyasi dokdum, kalkdimdada ise bi turlu ruyamdan cikamadim bunu hayirlara vesile ederek yorumlarsaniz rabbim sizede bu hayirdan nasip eylesin

Aysen merhaba,
Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek hayırlara işaret olup, isteklerine kavuşmanın işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir