Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Bebeği Emzirdiğini Görmek

Rüyada bir bebeği emzirmek ne demektir?

bir bebeği emzirmekKonu rüyada bebek emzirmek.

Mesajınız 21 yaşında 1 yıldır evli bir bayanım. Rüyamda kuzenimin bebeğini emzirdiğimi gördüm. Kuzenimin de 1 aylık oğlu var şu anda. Ama ben rüyamda yaşındaymış gibi gördüm öyle emzirdim. Yanıtlarsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada bir bebeği emzirdiğini görmek neye yorulur?

Rüyada emzirmek görmek, bebek emzirmek, çocuk emzirmekbebek emzirdiğini görmek, yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Bebeği Emzirdiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kendini bebek emzirirken görmek nedir
Kendimi bebek emzirirken gördüm. Evli bir bayan değilim ve rüyamda kucağımda bir erkek bebek emzirirken gördüm kendimi ve bu bebek benim oğlummuş başkasının değil. Erkek bebek sürekli gülümsüyor ama hiç doymuyor sürekli emiyor ve bir göğsümden de süt gelmiyor. Rüyada bebek emzirmek neye yorumlanır? teşekkürler.
Kimden: ktp
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: şaşkın
Anahtar kelimeler: anne, bebek.

ktp merhaba,
Gördüğünüz rüya yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir