Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada bebek emzirmek neye delalettir?

bebek emzirmekRüyamda kendimi erkek bebek emzirirken gördüm. Sarışın mavi gözlü bir erkek bebek gördüm, bebek benim değildi ve rüyamda da bekar olduğumun farkındaydım, bebek bir kaç kişinin kucağından sonra (kişileri hatırlamıyorum) bana geldi ve sanki beni benimsediğini hissettim.

Kucağıma aldım , Sonra süt gelmeyeceğini tahmin ederek (böyle düşünüyordum rüyamda süt olmaz ama vereyim diyordum) sol göğsümü bebeğe verdim süt çıktı bebek emmeye başladı sonra diğer göğsümden de süt damlamaya başladı. Böyle uyandım , o gece kendimi çok üzgün umutsuz hissetmiştim dua edip öyle uyumuştum. Sevdiğim Evlenmek istediğim biri var ve ayrıyız ben çok mutsuzum.

Kimden: Selime
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:31
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutlu
Anahtar kelimeler: Bebek emzirmek

Rüyada bebek emzirdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Selime merhaba.

Rüyada emzirmek görmek, bebek emzirmek, çocuk emzirmek, yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler. Bakınız bebek emzirmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada erkek bebek görmek, iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bebek emzirmek
4-5 tane 3 aylık civarı bebek vardı, bize geçici olarak vermişler, ben bir tanesini emziriyorum. Çok güzel bir bebek idi, diğerlerinin yanına yatırıyorum, ikişerli ikişerli alt alta yatıyorlar.
Kendi kızım var 10 yaşlarında orada rahat edemediği için kalkıyor. Başka yerde uyuduğunu görüyorum. Oğlumunda bebeklerin yanında yattığını fakat rahat yatamadığını görüyorum, bu ne anlama geliyor acaba?

Aykan merhaba,
Rüyada bebek emzirdiğini görmek, yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler. Kendi oğlunuzu görmeniz ise yaşamınıza bolluk, bereket geleceğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir