Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bebek Gelin Görmek

Rüyada bebek gelin ne demektir?

2 aylik evliyim. Öğretmenim ama suan calismiyorum. 26 yasindayim. Bayağı sıkıntılı zamanlar yaşıyorum, bu yüzden ruhen pek iyi degilim. Rüyamda düğüne gitmek icin aksam vakti eskiden yasadigim bir sehrin sokaginda yürüyorum. Bir bankanin onundeki bankamatiklerin girişini sokak çocuğu gibi serseriler kapatmis. Onun önünden gecerken 15 yaslarinda bir tanesi arkadan gelip beni taciz ediyor. Kavga etmeye basliyoruz. Ben çocugu tutup digerlerinin oldugu yere atiyorum. Galiba öldü diyorum.

Yoluma devam ederken bu sefer büyük bir adam yolumu kesiyor, beni sıkıştırmaya çalışıyor. Yüksek sesle bagirip polisten yardim istiyorum. Kimse gelmiyor yardıma. Adamla boğuşurken onu yüksek bir duvardan itiyorum adam aşağı düşüyor. Oda ölüyor galiba diyorum. Hızlıca oradan ayrilip düğün evine gidiyorum. Gelin ortada yokmuş bizde evin içinde onu arıyoruz. Sonra gelin geliyor ama gelin 50 cm boyunda yani bir bebek kadar. Gelinlik diye de minik beyaz bir elbise giymiş. Cok şirinmiş diyorum yanimdakilere. Gelini tebrik edenler kucağına alip seviyordur. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada bebek gelin görmek tabiri

Zehra merhaba, bu son derece değişik rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada düğüne gittiğini görmek kişinin hayatının değişmek üzere olduğunu işaret eder, düğüne gitmek aynı zamanda yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyada serseri birilerini görmek kaliteli bir yaşam için bazı özelliklerinizden uzaklaşmak, değişmek gerektiğini ifade eder, bakınız rüyada serseri görmek sayfası.

Rüyada tacize uğradığını görmek görmek kendi işlerinde talihsizlik olacağı veya küçük bir şanssızlık yaşanacağı anlamına gelir. Başkaları ile iş ilişkileri konusunda para kaybetmeyi işaret eder. Bu konuda rüyada taciz görmek sayfası ilginizi çekebilir. Büyük adamın seni sıkıştırması, diğer olanlar, kimsenin yardıma gelmemesi gibi olaylar yaşamında bazı küçük sorunların devam edeceğini ancak onları kendi çabanla çözeceğini ifade etmektedir.

Düğün evine sonunda gitmen hayatında değişimin olacağı zamanı (değişimin gerçekleşeceğini) anlatırken düğün evinde gördüğün bebek gelin ise bu değişim sonrasında hiç beklemediğin, seni çok şaşırtacak güzel şeyler yaşayacağını, güzel gelişmeler olacağını anlatmaktadır.

“Rüyada Bebek Gelin Görmek” için bir yanıt

Rüyamda 5 6 yaşlarında bir çocuğun evlendirildiğini gördüm. Daha sonra etrafındaki insanlara kızıyordum küçücük kizi nasıl evlendirirsiniz diye. Ve çocuğa sarılıp agliyordum. Kizin masmavi gözleri vardi. Daha sonra kıza sarılıp ağlarken etrafimdaki insanların benimde onunla gitmem gerektiğini söylüyorlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir