Rüyada Bebek Giyimi

Rüyada bebek giyimi görmek nedir?

Rüyamda çocuklarıma geleceğimi söyleyerek namaz kılmaya gidiyorum ama karanlık bir ortam var ilerleyince bana doğru hızla koşan beyaz bir köpek görüp korkudan çömeliyorum ve köpek gelip boynuma öyle sıkı sarılıyor ki nefesini gerçekmişçesine duyuyorum ve yüzüne bakmamak için gözlerimi sıkıca kapatıp onu itiyorum, sonra ileride yerde bir bebek görüyorum yanında da bir poşet dolusu bebek giyim malzemeleri var.

Eğilip bebeğin yüzüne baktığımda ablamın küçüklüğüne benzetiyorum ama şapkasını açınca erkek çocuk olduğunu görüyorum, çocuk bana çok kızgın bir şekilde beni itiyor böyle uyanıyorum, çok merak ettim yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada bebek giyimi görmek yorumu

Rüyada bebek giysisi, bebek elbisesi, bebek kıyafeti görmek çok ince bir ruh yapınız var, kendinizi çevrenizdekilere ifade edemiyorsunuz demektir. Bebek kıyafeti satın aldığınızı görmek eski alışkanlıklarınıza özlem duyduğunuzu gösterir. Rüyada bebek kıyafeti diktiğini görmek Çok ince, zarif ruh yapınızla birlikte oldukça yardımsever bir karakteriniz olduğunuz ifade eder.

Rüyada beyaz köpek görmek gerçekten iyi tanımadığınız, değerini bilmediğiniz bir arkadaşınızın ya da dostunuzun aydınlık yüzünü temsil eder, onun ışığından yararlanmak, ondan aydınlanmak, onu takip edip hak ettiği kıymeti vermek gerektiğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Etiketler:

“Rüyada Bebek Giyimi” hakkında 1 yorum

  1. MUKADDES YEŞİLYAPRAK

    Merhaba,

    bir ay önce doğum yapan bir arkadaşım rüyasında beni görmüş. Birileri bana çok güzel bir çanta içerisinde çok güzel bebek eşyaları hediye ettiğini benim de onları başkalarına vermek istediğimi o da yok verme ileride sana bunlar çok lazım olacak demiş öyle uyanmış. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir