Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek neye işaret eder?

Rüyada bebek görmek evrensel bir rüyadır ve tarih boyunca tüm zamanlarda, bütün toplumlarda en sık görülen ortak rüyalardan biri olup rüyadaki olaylar ve unsurlar ile bir arada değerlendirilir. ABD de bir araştırma grubunun yaptığı araştırmada aşağıdaki bilgiler elde edilmiştir ancak bu bilgiler toplumlara göre ufak değişilikler gösterebilmektedir. Bir bebek görülmesi hayatta yeni başlangıcı, hayatın bir yönü ya da kendi içinizde uygulanması gereken değişikliği önerebilir, değiştirilmesi gerektiğini gösterebilir.

Rüyada bebek görmek ne demektir?

Bebekler genel olarak masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. Rüyada bebek görmek sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Rüyada konuşan bebek görmek, bebeğin konuştuğunu görmeniz, gerçekte bir bebeğiniz varsa bu rüya umutlarınızın bir yansımasıdır. Bebek sahibi değilseniz hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın demektir. Yürüyen bebek görmek, dans eden bebekler, bebeğin yürüdüğünü görmek, geleceğinizin parlak olduğunu simgelerken, içinizde gizli duran potansiyeli açığa çıkarmanız gerektiğini temsil eder. Yüzen bebek görmek, bebeğinin ya da bir bebeğin yüzdüğünü görmek, gerçekte bir bebeğiniz var ve onun yüzdüğünü görüyorsanız bu rüya bebeğinizin geleceğini çok aydınlık ve onun mutlu olacağınız simgeler. Halen bebeğiniz yoksa o zaman rüyanız, sizin hakkında aydınlık günleri müjdeler.

Rüyada kız bebek görmek rüya tabirleri

Rüyada kız bebek görmek şu anda içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi gösterirken, gelecekte hayırlara vesile olacak işler yapacağınıza, bolluk ve berekete işaret eder. Kız bebek doğurmak, kız bebeği olduğunu, kız çocuk doğurduğunu görmek kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer şeklinde tabir edilir. Kız bebek emzirmek, kız bebek emzirdiğini görmek yaşamınızda olgunluk dönemine girdiğinizi, bu dönemde özellikle hayatınızın maddi yönünde önemli iyileşme yaşayıp, berekete kavuşacağınızı gösterir, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler. Kız bebek sevmek, kız bebek sevdiğini görmek, bu rüya aslında sizin iç güzelliğinizi, cana yakın, yardım sever iyi yönünüz ile etrafınızın hep takdirini kazanacağınızı temsil eder.

Rüyada erkek bebek görmek rüya tabirleri

Rüyada erkek bebek görmek iyidir, bozulmamış temiz ahlakınızı gösterirken rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Erkek bebek doğurmak, erkek bebeği olduğunu, erkek çocuk doğurduğunu görmek çabuk ve güzel bir habere işarettir. Bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgeler. Gebe olmadan oğlan bebek doğurmak mal, para anlamı taşır. Erkek bebek emzirmek, erkek bebek emzirdiğini görmek çok hayırlı bir rüya olup, hem yaşamınızda kişisel gelişiminizde önemli bir ilerle sağladığınızı hemde hayatınızı güzelleştirecek kimi yeni başlangıçların yakında olduğunu işaret eder. Erkek bebek sevmek, erkek bebek sevdiğini görmek gerçek yaşamınızda sevgi ihtiyacınızı, sevgiye aç, sevilmek isteyen yönünüzü simgeler. Bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi ifade edebilir.

Rüyada bebek görmek hakkında yorumlar

Rüyada güzel bebek görmek sahip olduğunuz güzel özelliklerinizle her zaman çevrenizin beğeni ve takdirini kazandığınızı ve huyunuzu değiştirmediğiniz sürece bunun böyle devam edeceğini temsil eder. Çirkin bebek görmeniz sizin manevi yönden desteğe ihtiyacınız olduğunu ve bu alanda kendinizi geliştirmeniz gerektiğini gösterir. Bir bebeği sevmek, onu okşamak, bir bebeği sevdiğini görmek gerçek yaşamınızda sevgi ihtiyacınızı, sevgiye aç, sevilmek isteyen yönünüzü simgeler. Bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi ifade edebilir. Bebek öpmek, bir bebeği öptüğünü görmek yaşamınızda bütünlük eksikliği gösterir, tanrıya saygı ve hayranlığı temsil eder. Gülen bebek, bebek gülmesi, bir bebeğin gülümsediğini görmek saf ve temiz duygular dolu, sevinçli bir dönem yaşamakta olduğunuzu ve bu dönemin tadını çıkarmanızı belirtir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için fazla soru sormayın mesajı verir. Tüp bebek yaşamınızda yeni umutlar, yeni heyecanların olacağı yeni bir döneme girdiğinizi ifade eder. Aç bebek, acıkmış bebek, bebeğin acıktığını görürseniz bu sizin maddi ya da manevi yönden başkalarına muhtaç olduğunuzu gösterir ve su anda hayatınızın bir kısmında eksiklik görüyorsunuz ve bunu telafi etmek için çaba sarf etmek zorundasınız manasına gelir.

Rüyada kendi bebekliğini görmek, gerçek yaşamdaki sorumluluk ve endişelerden kaçmak isteğinizi simgeler. Bu rüya aynı zamanda masumiyeti temsil eder. Rüyada başkasının bebekliğini görmek görülen kişiyle olan yakınlığınız ile ilgili olarak onun hakkında kimi endişeler taşıdığınıza yorumlanır.

Rüyada hasta bebek görmek, hayatınızda başlamayı düşündüğünüz yeni projeye ya da planladığınız yeni adımı engelleyen kimi sorunlar olduğunu ve bu durumun sizde karamsarlık yarattığını işaret eder. Ağlayan bebek, bebek ağlaması hayatta halen başarmak isteyip de başaramadığınız amaçlarınız olduğunu ve günlük hayatta kimi islerinizi aksattığını yani biraz tembellik ettiğinizi gösterir. Kendi bebeğinin ağladığını görmek rüyayı gören kişinin günlük dert, sıkıntı, endişe ve korkularından sıyrılıp bebeğinin mutlu olması için yapması gereken şeyler olduğuna işaret eder.  Yeni doğan bebek rüyayı gören kişinin sıkıntılardan kurtulması için önüne yepyeni bir başlangıç fırsatı doğduğunu temsil ederken yeni doğmuş bebekler aynı zamanda bu başlangıçtan sonra göstereceği gayretlerin karşılıksız kalmayacağına, dertlerin yakında biteceğine, kendini adeta yeni doğmuş gibi rahat ve hafiflemiş hissedeceğinize delalet eder. Kucağında bebek gördüğünüz bebeğin kime ait olduğu, kız bebek veya erkek bebek olması ve gelişen diğer olaylarla birlikte yorumlanır. Genel olarak kucakta kız bebeği görmek yaşamın manevi yönünde güzel gelişmeleri işaret ederken, erkek bebek görülmesi ise hayatın maddi yönü hakkında güzel olayların gerçekleşeceğini haber verir. Rüyada bebek taşımak, kucağında bebek taşıdığını görmek bekar iseniz bir aile kurma isteğiniz olduğunu, evli iseniz bebek sahibi olmak istediğinizi simgeler.

Rüyada bebek sahibi olmak, bebek doğurmak, bebek sahibi olduğunu görmek bir projeye imza attığınızı ya da yepyeni planlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılmayı düşündüğünüz bir grup ya da proje çalışmasına delalet edebilir. Bebeği olduğunu unutmak kendinizi bebek sahibi olduğunu unutmuş halde görürseniz buda sizin çaresizliğinizi (savunma eksikliği) saklamaya çalışıyorsunuz olarak yorumlanır. Bebek kaybetmek, bebeğini kaybettiğini görmek, reel yaşamınızda bir umutsuzluk simgesidir, umutlarında tükeniş ya da yeni başlayacağı bir şeyde olumsuz düşüncelere sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada başkasının bebeği olduğunu görmek yakın bir gelecekte bir toplantıya veya başlayacak ekip çalışmasına katılıp katılmama konusunda sizin bir isteğiniz olduğunu ancak bu konuda endişe taşıdığını anlatır. Bebek uyutmak, bir bebeği uyutmaya çalışmak reel hayatta içinde bulunduğunuz yaşam şartlarının sizi çok yorduğunu, dinlenmeye gereksinim duyduğunuzu simgeler.

Rüyalarda doğum yapmaya gitmek, kendinizi hastaneye doğum yapmaya giderken görürseniz bu rüya sizin maddi veya manevi yönden desteğe ihtiyacınız olduğunu temsil eder. Belkide kimi sorumluluklardan kaçıyorsunuz olarak tabir edilir. Hamile kadının doğuma gitmesi, şu anda gerçekten hamile iseniz ve kendinizi doğuma giderken görürseniz bunun anlamı, gerçek yaşamınızda bebeğim doğarken hastaneye yetişebilecek miyim diye kaygı ve tasa içinde olduğunuzu gösterir ve bu tasayı üzerinizden atmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada kayıp bebek görmek veya bulmak, kaybolmuş bebek görmek, yalnız bebek görmek, bir bebeği tek başına ilgi ve alakadan mahzun, bir yere kendi başına bırakılmış halde görürseniz kendinize biraz daha saygı göstermenizi ve sağlığınıza daha dikkat etmeniz gerektiğini gösterir ve kendi yeteneklerinizi tam anlamıyla kullanmıyorsunuz anlamına gelir. Terk edilmiş bebek, bu rüya sizin ailenize ve özellikle varsa çocuklarınıza olan düşkünlüğünü, onlar hakkındaki tasa ve kaygılarınızı ve onları korumak ve güvenlikleri için harcadığınız çabaları gösterir. Kimsesiz bebek görmeniz, yetim bebek, öksüz bebek görülmesi yalnızlığı temsil eder, terk edilme ya da reddedilme korkularını gösterir. Bu rüya aynı zamanda kendi kendine yetmeyi öğrenmek gerektiğine de yorumlanır.

Rüyada sakat bebek görmek neye delalet eder?
Rüyada sakat bebek görmek gördüğünüz bebeğin size ait olup olmamasına göre farklı anlam taşır. Rüyanızda engelle bebek sahibi olduğunuzu görürseniz bu gerçek hayatınızda şanssızlık, kısmetsizlik, sıkıntı veya yoksulluğa işaret eder. Rüyasında başkasına ait bir sakat bebek görmek ise uyanık hayatınızda kimi şeylerin cevabını bulamadığınızı, bir bütünlük arayışı içinde olduğunuzu, bir takım şeylerin nedenini sorguladığını gösterir. Rüyada gözleri görmeyen bir kör bebek görmek reel hayatta gözünüzün önünde duran büyük kısmet veya fırsatı görmediğinizi, umutlarınızı artıracak, size yeni başlangıçlar yaratacak bu şansı kaçırmak üzere olduğunuzu işaret eder şeklinde tabir edilir.

Rüyada bebek maması görmek neye tabir edilir?
Bebek maması, yakınlarınızdan birinin size çok gereksinimi olduğunu gösterir. Eğer bir bebeğiniz varsa size çok gereksinim duyan kişi sizin bebeğiniz olacaktır. Ona daha fazla zaman ayırmalısınız olarak açıklanır. Bebek maması vermek bunun yorumu, bebek ne zaman uyanırsa hemen bebeğinizi doyurun, çünkü bebek beklemez demektir. Bebeğe mama vermek, kendinizi bebeğe mama verirken görürseniz, bunun başka bir yorumu da, yemeklerde lokmanızı küçük yiyin, yani az yiyin onunla çok konuşun demektir.

Rüyada bebek bakmak neye yorumlanır?
Rüyada bebek bakmak, bebek baktığını görmek rüyada bakılan bebeğin kime ait olduğuyla açıklanır. Rüyada kendi bebeğine bakmak içinizdeki masum, cana yakın yönünüzü açığa çıkarma, çevrenize gösterme isteğinizi ve bunun için yapacağınız yeni yeni şeyleri işaret eder. Rüyada başkasının bebeğine bakmak, başkasına ait bir bebeğe baktığını görmek, içinizde saklı kalmış değerlerinizin ve yüksek potansiyelinizin açığa çıkmaya başladığını bunun hem size hem etrafınıza mutluluk verdiğini temsil eder. Dadı, bebek bakıcısı görmek, güncel yaşamınızda kimi zorluklar yaşıyorsunuz ve bunları aşmada sıkıntı çekiyorsunuz demektir. Dost ve arkadaşlarınızın desteğini istemelisiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada bebek emzirmek, çocuk emzirmek, bebek emzirdiğini görmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler. Bir erkeğin rüyasında çocuğunu emzirdiğini görmesi, hüzün ve zillete düşmesine işarettir.

Rüyada bebek ölümü, bebeğinin öldüğünü görmek özel yaşamınızda ya da ev hayatınızda kimi şeylerin eksikliğini hissettiğinizi veya yolunda gitmediğini gösterir. Gerçekten bebeği olup ta bu rüyayı gören kişinin hemen eşiyle karşı karşıya oturup yolunda gitmeyen şeyi tespit edip, çaresini bulması gereklidir. Ölü bebek görmek, bebek ölüsü görülmesi gerçek yaşamınızda parçası olduğunuz bir şeyin sonunu gösterir. Bu bir ekipten ayrılma, herhangi bir projeden vazgeçme, işini kaybetme, arkadaş gurubundan ayrılma olabilir. Bebek gömmek, bebek gömdüğünü, bir bebeği mezara gömdüğünü görmek yaşamınızda bir şeye son verdiğinizi simgeler. Toprağa verdiğiniz bebek size aitse bu kendiniz hakkında bir şeye son verdiğini gösterir, başkasının bebeğini toprağa vermek ise başkasını ilgilendiren bir konu hakkında bir bitişi simgeler.

Rüyada bebek hırsızı görmek neyi ifade eder?
Rüyada bebek hırsızı görmek sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olan ve bunu kıskanan birilerinin size zarar vermek istediğini gösterir. Rüyada bebek çalmak, bir başkasının bebeğini çaldığını görmek, şaşılacak olay, değişiklilik, utanç verici bir olayı simgeler. Yaşamınızdaki önemli değişiklikleri ifade eder.

Rüyada kundak görmek neyi simgeler?
Rüyada kundak görmek, bebek kundağı, murada ermek olarak yorumlanır. Kundakta bebek, kundaklanmış bebek, gerçek hayatta uyumlu olmayı başarmak gerektiğini ifade ederken sizi etkileyen kimi ilahi etki veya ikazları mutlaka dikkate almanızı hatırlatmakta, bu sayede yaşamınızda bütünlüğü elde edeceğinizi simgelemektedir. Bebek kundaklamak, güçlü bir tehlikelere karşı sezi yeteneğiniz olduğunu simgelerken, bu huyunuz ile her zaman kendinizi ve ailenizi koruyacağınızı temsil eder.

Rüyada ikiz bebek görmek neyi gösterir?
İkiz bebekler, kararsızlık, ikilemler veya zıt anlamların yaşamınızda önemli yer tuttuğunu temsil eder. İkizler, ikiz kardeşler, aynı zamanda fikirleriniz ile kararlarınız arasında çatışma olduğunu simgeler. İkiz bebeği olduğunu görmek, iş hayatında çok büyük başarılar kazanmak olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda zihnin bilinçli kısmı ile bilinçaltı bölümü arasında bir çatışma olduğunu, bastırılmış duyguların açığa çıkmaya başladığını temsil edebilir. İkiz olmak, ikizler olduğunu, kardeşi olduğunu görmek, iş yaşamında kurumuna bağlılık, iş memnuniyeti ya da hayatta kendini güvende hissettiğinizi simgeler.

Rüyada üçüz bebek görmek nasıl yorumlanır?
Üçüz bebekler, üçüz çocuklar, üçüzler, gerçek yaşamınızda bir durum ya da kararın duygusal ve ruhsal yönlerini dikkatle ele alıp, değerlendirmeniz gerektiği ifade eder. Üçüz bebek sahibi olmak, üçüzleri olduğunu görmek, uyanık hayatında üçerli görünebilir şeylerin önemi hakkında ipuçları verebilir.

Rüyada dördüz bebek görmek açıklaması nedir?
Dördüzler bütünlük gösterir, dördüz görmek gerçekten istediğiniz şeylerin yakında gerçekleşeceğini gösterir. Dördüz bebek, dinginlik ve huzur işaret edip kaos ve sorunların bir süre sonra geçeceğini belirtir.

Rüyada bebek bezi görmek neyi temsil eder?
Bebek bezi veya bebek bezi giymek, sizin çocuksu veya bebeksi tutumları / eylemlerinizi simgeler, başkalarına bağımlılığınızı gösterir. Bez değiştirmek, bebek bezi değiştirdiğini görmek, bir ihtiyacınızı karşılamak için çocukça yollar denediğini gösterir. Çocuk bezi almak, bebek bezi aldığını görmek, bir tutum, yeni bir fikir veya proje ile ilgili yaklaşımınızı değiştirmeniz gerektiğini anlatır. Kirli çocuk bezi, kirlenmiş bebek bezi görmek, size çocuksuluk ile oluşturduğunuz hayal dünyanızda karışıklık olduğunu gösterir.

Rüyada bebek arabası görmek ne anlam taşır?
Bebek arabası, evlenip bir yuva kurmak istediğinizi veya evliyseniz bir bebek sahibi olmak istediğinizi gösterir. Boş bebek arabası görüyorsanız bu bir üzüntüye ve başarısızlığa yorumlanır, aynı zamanda bu rüya kendinize gereken ilgi ve alakayı tam anlamıyla yerine getirin diye yorumlanabilir.

Rüyada bebek giyimi görmek nasıl tabir edilir?
Bebek giysisi, bebek elbisesi, bebek kıyafeti görmek çok ince bir ruh yapınız var, kendinizi çevrenizdekilere ifade edemiyorsunuz demektir. Bebek elbisesi almak, sizin hal ve hareketlerinizin daha nazik, anlayışlı ve olgunlaştığını gösterir. Bebek ayakkabısı görmek, Temizlik, saflık, temiz karakter, iyi huy, masumiyet, nazik olmayı gösterir ve sevgiye muhtaç olduğunuzu anlatır. Bebek ayakkabısı ya da patik almak, saflık, masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet ve aşk için arzu isteğinizi ifade eder.

Rüyada çok küçük bebek görmek ne gösterir?
Minik bebek, Rüyada normalden çok daha küçük ebatta bir bebek görürseniz bu sizin gerçek yaşamınızda kimi konularda çaresizlik, güçsüzlüğü ya da beceriksizliğinizi başkalarının görmelerinden korktuğunuzu işaret eder. Başkalarından yardım beklemeyi bırakıp bütün dizginleri elinize almanız gerektiğini simgeler.

Rüyada bebeği suya sokmak neyi anlatır?
Bebeği suya sokmak, bir bebeği suya sokup çıkardığını görmek, herhangi bir konuda veya mevkide geri adım attığınızı gösterir. Belkide artık hiçbir sıkıntı ve sorumluluğun olmadığı bir yere çekilmek istiyorsunuz ( anne karnı). Bilindiği gibi bebekler için en rahat ve güvenli yer anne karnıdır.

Rüyada suyun içinde bebek doğurduğunu görmek nedir?
Suda doğum yapmak, İşin gerçeği kimi anneler bebeklerini suda, havuzda dünyaya getirirler. Çünkü suyun ortamı ile bebeğin içinde bulunduğu anne karnı aynıdır. İşte bu yüzden bebeğin suda dünyaya gelmesi, su ile anne karnı arasındaki ortam benzerliğinden dolayı bu bebek sağlığı için daha olumludur. Suda doğum yaptığını görmek, ise hayata olumlu, pozitif baktığınız bir yaşam dönemini işaret eder.
Rüyada bebek banyosu görmek manası nedir?
Bebek banyosu, bebek küveti, yeni bir hayata başlamayı gösterir, size su anda yeni bir hayata başlama fırsatı verildi ve siz bunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz, şu anda hayatınızın kaderi değişti anlamı taşır. Bebek yağı görmek, içinizdeki çocuğu sakinleştirin, yani daha açıkçası arada bir çocukların arasına karışın, çocuklar gibi eğlenin, çocuklaşın, çocuklarla oynayın, çocukluğunuzdaki gibi davranın anlamını taşır. Bebeğe duş yaptırmak, Yaşamınızda size yeni bir şans, yeniden başlama şansı verileceğini gösterir. Bu sefer her şey güzel olacak demektir. Rüyada bebek losyonu görmek, sizin içinizdeki çocuk ruhunu yatıştırmanız gerektiğini gösterir. Size bir kez, bir süre bu çocuk ruhunu serbest bırakmanızın yararlı olacağınızı işaret eder. Rüyada oyuncak bebek, daha ciddi ilişkiler yaşamanız gerektiğine yoksa iki tarafında zarar göreceğine işaret eder.

Bebek hakkında diğer yorumlar

Bir bebeğin ölümü kişinin düşünce ve davranışlarında bir değişim gereğini temsil etmektedir. Bir bebeğin boğulduğunu görmek kişiyi ezen bir duygunun yok edilmesini tavsiye eder aynı zamanda sizi boğan bu duygudan kurtulmak için yardım almak gerekeceğini belirtir. Uyuyan bir bebek hayatınızda yaşamınızı olumsuz etkileyecek hiçbir endişe olmadığını gösterir, vicdanının temiz olduğunu ifade eder, mutlu ve huzurlu memnun bir yaşamı temsil eder. Bir bebeğin uyandığını görmek reel hayattaki düşüncelerin devamı olarak bir dileğin gerçekleşmesine, hamile kalmaya çalışıyorsanız bunun olmasına veya önemli bir olaya hazırlığa işaret olabilir. Eğer bir kadın iseniz, bir kız bebek içinizdeki büyümeye ihtiyaç duyan çocuksu yönünü temsil edebilir. Bir erkek bebek ise teşvik edilmesi gereken olgun yönünü ifade eder. Eğer bir erkek iseniz bir kız bebek görülmesi kişinin gelişmiş insani yönünü ifade eder. Bir erkek bebeğin görülmesi ise geliştirmeniz gereken çocuksu yönünü temsil eder. Bir çığlık atan bebek görülmesi sizin gerçek hayatta içinizi sızlatan bir şey hakkında şikayet etmeyi bırakıp, sorunu çözmeye odaklanmak gerektiğine delalet eder. Sokağa atılmış bebek görmeniz hayatınızdan atmak istediğiniz bir olumsuzluktan kurtulmak isterken acele etmeyin, dikkatli olun, sizin için değerli olan bir şeyi de kaybetmeyin manası taşır. Bir bebeğe şeker almak veya şeker vermek karşınızdaki bir sorunu çözmek için boşu boşuna kendinizi yormayın, o sorunun kolay çözümünü araştırın anlamı taşır.

“Rüyada Bebek Görmek” için 35 yanıt

Rüyada eski nişanlıdan bebeği olduğunu görmek
Rüyamda eski nişanlımdan bir bebeğim oluyor gözleri ve burnu aynı ona benziyor. Doğan bebek 2 gün içinde gelişiyor, dişleri çıkıyor konuşuyor. Sonra çok yakın komşumuza oturmaya gidiyoruz. Orada oturup toplanmışız, herkes hoş geldin diyor. Bebeğim kucaktan kucağa geziyor. Sürekli emzirmem gerektiğini söylüyorlar ve herkes eski nişanlıma çok benzediğini söylüyor. Tam kucağıma alıyorum emziriyorum ısırıyor, şakalaşıyor benimle acaba manası nedir.
Yaşınız :25
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :belirtmek istemiyorum
Ruh haliniz :belirtmek istemiyorum

Sayın belirtmek istemiyorum,
Gördüğünüz rüyadan ziyade, rüyanızı gönderme biçiminiz kafanızın çok karışık olduğunu göstermektedir. Siz sanırım özel sebeple bilgilerinizi gizlemek istemişsiniz ama takma isim olarak adınızın sessiz harflerini kullanmışsınız ki onu da ben değiştirdim.

Bir rüyanın yorumunda en önemli faktör içinde bulunduğunuz ruh halidir. Ruh halini belirtmek isteseniz ne olur? istemeseniz ne olur? ben anlayamadım. Ruh haliniz sizde gizli kalmaya devam etsin.

Rüyanız hakkında rüyada eski nişanlı, rüyada bebek sahibi olmak, rüyada bebek görmek sayfalarını inceleyerek mesajı tespit edebilirsiniz.

Ben rüyamda iki tane mavi gozlu kardeş çocuk gordum biri bebek digeri 10-12 yaslarinda havuzda yuzuyorlardi

Fikret merhaba,
Rüyada çocuk görmek, umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler. Rüyada çocuklar hala büyümediğini, geçmiş çocukluk yaşamına özlemleri ifade eder. Aynı zamanda çocuksu duyguları bastırmak anlamına gelir.
Çocukların mavi gözlü olmaları ise yukarıda anılan konularda dikkatli olmanızı gerektiren bir konu olduğunu göstermektedir. Havuza girmeleri ise hayatınızda sizi yakından ilgilendiren, hakkınızda önemli konulara daha fazla zaman ayırın manası taşımaktadır.

Ruyamda bir bebegin banyoda yere birakilmis oldugunu gordum, bir yandan sular akiyor çocuk da yerde yatiyordu. Bende bu cocugu kim birakmis buraya diye dusunurken bebegin bacaklarinin olmadigini fark ettim. Bebegin kafasi kararmaya basladi, bende yerden kucagima aldim ama cinsiyeti de yoktu.

Aysenur selam, hakkınızda bilgi olmadığı için sayfada yazan bilgilerden farklı bir şey söyleme imkanı yoktur. Lütfen bundan sonraki rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin.

selam.Evlenme teklif etmeyi düşündüğüm bir bayan var.Bu bayanın ilk evliliğinden çocuğu yok.Çocuk istemişler ama olmamış.Rüyamda bu bayan benim ve annemin yanında doğum yapıyor.Esmer bir erkek çocuğu ölü olarak doğuruyor.Doğumuna annem yardımcı oluyor.Annem çocuğu alıp kucaklıyor ve bana doğru uzatıyor .çocuk ölü olmasına rağmen canlı gibi gözüküyor.Bu yüzden tedirgin oluyorum çocuğy kucaklamıyorum

Rüyamda çocuğu olmayan birini hamile gördüm, bu kişiyi gerçek hayatta da tanıyorum, kız bebek bekliyorlar.

Beyza merhaba, bu rüya ya o kişinin bir kız bebek sahibi olacağına işaret edebilir ya da sizin şu anda bazı sıkıntılar çektiğinizi ancak sabırla bunları atlatacağınızı işaret edebilir.

Merhaba, ben rüyamda teyzenin çocuğuna annelik yaptığımı görüyordum yani çocuğa sen bak diye benim elime verdiler çocukta bana anne diyordu bu ne demek?

Merhaba ben rüyamda üzerinde sadece bezi olan çıplak bebek gördüm gülüyordu ve ben ayaklarının altını öptüm. Acaba anlamı nedir?

Ben ruyamda kitabin icinde iki tane cocuk varmis kitabi alinca cocukları goruyorum eve getiriyorum ikiside erkek embiryo gibiler ben bunlara elbise giydiyordum bi tanesi elime yapisiyo ve elimi emiyo ama canim acimisti sonra ben bunlari doyuruyorum uyutuyorum kocan oluyorlar bi tanesi daha tatli ve guzel acaba ne anlama geliyor?

Ben rüyamda bir annenin bebeğini terk etmesini gördüm , bebeği alıp annesi tekrar götürdüm istemedi, bebekle beraber oturup ağladık istemedigi için

Ben istihareye yattim, renkler cok cikmadi, ondan birsey anlamadim ama sabaha karşı bir rüya gordüm, kucağımda bir bebek fakat gözleri kör, benimdi galiba kim getirdi hic bir sey hatırlamiyorum, sadece bir ses duydum “o senin bebegin” diye.

Derya merhaba, ülkemizde pek çok şeyde olduğu gibi çok önemli bir konu olan istihare konusununda cılkı çıkarılmış, konu magazinleştirilmiş durumdadır. Lütfen önce istihare nedir sayfasını okuyun.istiharede amaç temiz bir beden ve arınmış bir ruh ile kişinin bir konuda Allah’tan yardım dilemesidir. Kendinize sormanız lazım, neden Allah’tan renk istiyorsunuz? onun yerine canı gönülden Allah’a dua edip, ondan yardım ve iyilik istemiyorsunuz? Ya da “Allah’ım bana ne yapmam gerektiğini göster, bana bir şeyler söyle, bana yardım et” demiyorsunuz?
Olmaz! çünkü böyle olur, kişi direk Allah’tan yardım ederse bu bazı hocaların, hacıların, şeyhlerin işine gelmez, çıkarlarına ters düşer. Çünkü insan direk Allah’a dua eder, ona sığınır ve bunun faydasını görürse akılları sıra aracılık ederek bundan büyük menfaatler sağlayan ve insanları kaz gibi yolan böylesi insanlar artık insanları sömüremezler.

Değerli arkadaşım; cehalete, dinimizin ticari maksatlarla kullanılmasına, insanların kandırılıp sömürülmesine, kullanılmalarına isyan ediyorum. Lütfen Allah’a sığının ve ondan ne muradınız varsa direk isteyin. Renk, şekil, şifre istemeyin. Ne dileğiniz varsa doğrudan göstermesi, öğretmesi, bildirmesi için dua edin, ona yakarın. Şüphesiz ki o herkesi duyandır, kendinden yardım isteyenleri geri çevirmez.

Görmüş olduğun bu rüya gerçek hayatında iç dünyanda bir kaos içinde olduğunu göstermekte, kendine bir çeki düzen verip, yanlış bildiğin veya yaptığın şeyleri düzeltmen gerektiğini anlatmaktadır.

Merhabalar ben hamileyim, bir kızım olacak Allahın izniyle ama rüyamda sürekli erkek bebek görüyorum, rüyamda ultrasona giriyorum bebeğim erkek, nedir anlamı?

Hilal selam, hamile kadınlar sık sık böyle rüyalar görürler. Bu rüyalar bir mesaj vermekten çok; kişinin yaşadığı büyük duygusal dalgalanmaların yansımasıdır.

Merhaba. Eşim 34 yaşında, şu anda 1 aylik hamile. Ruyasonda dördüz dogurdugunu gormus. Birini eline almis ve “bunlara bakmaya nasil yetisirim, o bakiciyi cagirmam lazim, 100 dolar veririz” diye konustugunu gormus. lutfen yorumunuzu bekliyorum. Önceden tesekkurlerimi iletiyorum.

Celal merhaba, gerçek hayatta hamile olan birinin rüyasında doğum yaptığını görmesi aslında kişinin yaşamında düzeltmesi gereken bir durumun ya da halledilmesi gereken bir sıkıntının hiçte düşündüğü kadar önemli olmadığını, konuyu sakin kafa ile değerlendirdiğinde çözümün ne kadar kolay olduğunu göreceğini belirtir. Öte yandan eşinin dördüz doğurduğunu görmesi rüya sahibinin hayattaki amacına ulaşmasına ve büyük bir mutluluk yaşamasına işaret eder. Bakınız rüyada dördüz doğurmak sayfası.

Rüyamda iki yıl önce tartıştığım ve hala kırgın olduğum bir arkadaşın bebeğinin olduğunu görüyorum bebeği kucağıma alıp seviyorum ama cinsiyetin de bu erkek mi diye soruyorum oda ne alaka hiç erkeğe benziyor mu diye tersliyo ben genede bebeği seviyorum onu da tebrik ediyorum kızın sana benziyor filan diyorum bu rüyanın anlamı nedir acaba

Ruyamda bir yere gezmeye ailemle gitmisiz. orda kizim ve 2 yasinda oglum vardi. bir masaya baktim orda büyük bir sepet dolusu meyveler vardi. Armut, elma, muz ve baska meyveler. alcak masa ve dosemeler vardi. oturdum onlardan birini elime aldim ve baktim. dizimden gelen şort giymisim ve o meyvede ari vardi. o ariyi bal arisi bu diye baktim ama o sari ariydi bal arisi degilmis diye gonlumden gecirdim. o ari uçtu ve sağ bacagimin dizimin sol tarafia soktu biraz acidi ve uctu nesteri dizimda kaldi ama ardan yeni nester ciktigini gordum. dizimdeki nesteri disim yada elimle çıkarttım. bunun bunu yorumunu sizden rica ediyorum.
Önceki yorum icinde cok tesekkur ederim. Allah sizden razı olsun.

Ben rüyamda yeni doğan erkek kardeşimi ve yeni doğan erkek kuzenimi görüyordum, birde bir komşumuz var onun kac yildir hiç çocuğu yok onun da kızını görüyordum, üçüne bakıyordum ben bazen aglıyordum kardeslerimi çağırıp yardım edin diyordum gelmiyorlardi ben kucağıma alıyordum onları öyle.

Rüyamda fırtına çıkmış evin içine ağaç parçası girmiş ve1.5 yaşındaki kız çocuğumun kafası kopuk gördüm

Rüyamda arkadaşım ile dışarıya çıkmıştık dışarda yemek veriliyordu o sıradasevdiğim çocuğun prens olduğunu gördüm kucagindada çok tatli tomris bir erkek bebeği vardı ben sevdikçe gülmüyor du bu ne anlama geliyor acaba

Merhaba. Ben rüyamda ikiz kız bebek doğurduğumu gördüm. Bunlardan birisi çok çabuk gelişiyor ve evi terk ediyor. Onun gitmesine hiç üzülmüyorum. Diğer bebekte daha aylikti. Bebeğin etrafinda ben ve baska kisilerde vardi. Birisi bebeğe “senin annen kim” diye soruyordu. Bebek beni gosteriyodu ve biz gulerek bebeği seviyorduk. Bebegin gozleri siyah ve cok guzeldi. Yanaklarindada gamzesi oldugunu gordum. Doktor ablama soyle diyordu: “tedavi icin tek bir bebek doğurmasi gerekiyor.” ama ben ikiz doğurmustum. Ruyada ve gercekte evli degilim. Bu ruyami yorumlarsaniz cok memnun olurum.. Tesekkurler…

rüyamda kucağımda bir bebek var.ben bebeği kucağımda severken akrabamdan birisi gözün aydın diyor bende ona karşılık olarak o benim bebeğim değil diyorum.

ruyamda tanımadığım ama aileden bi kişiyle bebek sahibi olmuşuz fakat o kişinin bebeği ölmüş ve benden büyük olduğu için benim çocuğumu alıyor ve kendi sahipleniyor (sanki töre geleneğimiş gibi durumu kabulleniyor itiraz edemiyormuşuz) bende sesimi çıkaramıyorum evladımı uzaktan seyredip üzülüyormuşum daha sonra evin içinde gizli bi oda farkediyorum ve bi delikten içeriyi görüyorum kocaman bi yılan başı heykeli var ve yanında öldü sandığımız bebek var hemen gidip kendi çocuğumu kucaklayıp o kadına senin bebeğin yaşıyor deyip odayı tarif ediyorum sonrasını hatırlamıyorum
Nolur ruyamın cevabını yazınız ben çocuk isteyipte sahip olamıyorum 24 yaşında ev hanımıyım

eklemeyi unutmuşum ,bebeği net göremiyorum beyaz bi örtünün içindeydi her iki bebekte beyaz çarşafın içinde bebekler tam görünmüyordu
teşekkürler

Merhaba ben rüyamda gebe olmadan çocuk dogrdumu gördüm bebek yeni doğmasına rağmen bı yaşında ki bebekler gibi büyük ve ağır idi sonra hiç hamilelik yaşamadığımi hatırlayıp bunun keyfini yasayamadim için biraz üzüldüm bı avmdeyim ve uyuyan bebekler için koyulan yerler var benim bebeğim de orada uyurken bı yandan alışveriş yapıyorum çocuk kıyafetleri battaniyesi felan bakıyorum sonra benim bebeğim düşmek üzere görüp yetişmeye çalışıyorum ama yetişemiyorum bebek yere düşüyor ve ağlıyor hemen kucağıma alıp sakinleştirmeye çalışıyorum bı iki dk sonra susuyor kucağımda gezdiriyorum bu sefer

Not bebeğim olduğu için cok mutluydum çünkü normalde de çocuk sahibi olmayı çok istiyorum hastalimdan dolayı hamile kalamiyorum

Not daha öncede gördüm bebekler nedense hep biyerden düşüyor bunun anlamı ne olabilir yorumlarsaniz sevinirim iyi gunler

ruyamda uzunsacli bir kiz cocugu gordum cocouk o kadar guzeldiki kucagima aldim onun saclarina iltifat etdim oda benimkine iltifat etti ama keske benimki kadar uzun olsaydi dedi saclarin ama cocuk cok sevdim o da beni

Rüyamda arkadaşlarımla pusette bebekle otobüse biniyorduk bebek uyuyordu ama çok güzeldi yanımızda oturanlarda bebeği seviyordu ama bebeğin kimin olduğunu bilmiyorum otobüse binerken elimzde bavullar varken oturduğumuzda bebeğin olduğunu görüyordum

Ben rüyamda yerde parmak bebek gördüm. Parmak bebeğin terk edildiğini biliyordum. Daha sonra bebek elim düşüp hayatını kaybediyordu. Ama o kadar tatlı ve masumdu ki kıyamıyordum. Kaybettiğime çok üzülüyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir