Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebek Hırsızı Görmek

Rüyada bebek hırsızı görmek neye işarettir?

Ben rüyamda bir bebek kaçırdım, ona zarar vermeye çalışıyorlarmış, silah falan vardı, ben onu aldım araba ile başka eve götürdüm. Sonra bana bir telefon geldi konuşuyorduk dedim yerimi tespit edeceksiniz. Arkasında bebeği aldım, oradan çıkacaktım baktım çocuk sütünü içmiş uyumuş, kıyamadım uyandırmaya. Yanımda bir kişi daha vardı bana yardım eden.

Rüyam bu kadar, daha fazla hatırlamıyorum. Bunun manası ne demek?

Rüyada bebek hırsızı görmek neye yorulur?

Rüyada bebek hırsızı görmek sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olan ve bunu kıskanan birilerinini size zarar vermek istediğini gösterir. Rüyada bebek çalmak, bir başkasının bebeğini çaldığını görmek, şaşılacak olay, değişiklilik, utanç verici bir olayı simgeler. Yaşamınızdaki önemli değişiklikleri ifade eder.

Bebek kaçırılması, bir bebeğin kaçırıldığını görmek, Utanç verici bir durumla karşılaşmaya işaret eder. Rüyada bebek görmek konusunda detaylı bilgiler için lütfen bebek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Hırsızı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bebek ile birilerinden kaçtığını görmek
Rüyamda erkek bir bebekle birilerinden kaçtığımı gördüm, bu ne demektir?

Rüyada hamile olduğumu ve birilerinin bebeğimi zorla doğurtup kaçırmak istediklerini gördüm. Bunun için bana bir iğne yaptılar ve ambulansa bindirdiler. Bende bu durumu ambulanstakilere anlattım ve hastaneye geldiğimizde erkek görevlinin yanından ayrılmadım. Bebeği kaçırmak isteyenler bu seferde çok ağır bir sigara yolladılar fakat içmedim. Doğumda yapmadım, ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir