Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebek Kaşığı Görmek

Rüyada bebek kaşığı görmek neyi işaret eder?

Merhaba, ben 2 gün önce rüyamda sevgilimle yatarken deprem oluyor ve yataktan kalkıp hemen evden çıkıyoruz, kız kardeşimde yanımızdaymış, koşarak bir yeşillik alana geliyoruz, orada durmamız gerektiğini burada binalar uzakta bize bir şey olmaz diyorum.

O sırada bir kaç insan gelmeye başlıyor, 4 5 yaşlarında bir çocuk elleri dolu, “ne var elinde” diyorum, bana miktarını hatırlamıyorum ama 10 veya 15 tane vardı bebek kaşığı veriyor ve sarı bebek kaşığı çoğunluktaydı, aklıma birden kızım geliyor, diyorum ki “eve gidelim murat, kızın üstüne kendi üstümüze kıyafet alalım, mama süt alalım, gece burada yatarız, yapı çok yüksek belki tekrar deprem olur”.

O sırada eve giriyorum kızımı siyah bir battaniyeye sarıyorum kapıda annemle karşılaşıyorum, annem “hadi bize gidelim, bizim ev 2 katlı, bir şey olmaz” diyor, bende “murat var gelemem” diyorum, “o zaman kızı ver götüreyim, sen zaten çalışıyorsun, zorlanıyorsun, bakamıyorsun ona, alıp gideyim kızı” diyor ve bebeğimi siyah bir battaniyeye sararak götürüyor, o anda uyandım, sizden acil yorum bekliyorum, iyi günler. Melis

Rüyada bebek kaşığı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda gördüğünüz deprem, deprem olduğunu görmek, bu gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Bu değişim genellikle sıkıntılı olacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada bebek kaşığı görmek, bebek kaşığı kullanmak aile ilişkilerinizde diğer bireylere karşı daha sevecen, daha candan, daha içten olmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir