Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada bebek kestiğini görmek

Rüyada bebek kesmek neye delalet eder?

Ben rüyamda art arda öldürüyordum. önce bir balık geldi önüme kek gibi dilimleyerek öldürdüm, sonra bir tavuk geldi onun da kafasını kestim, sonra bir bebeğin kafasını kesmeye çalışıyordum ve beynimde “la ilahe illallah” sesleniyordu. Allaha kurban veriyormuşum fikrindeydim rüyada. Bir de bir adam yani aslında dizi kahramanı. Bıçağı defalarca saplamama rağmen ölmüyordu. Ben de kendimi kötü hissediyordum, çünkü ölmezse o öldürmeye çalışacaktı diye. Hepsini bıçakla yapıyordum. Bunlar ne demek? Yardımcı olur musunuz? 18, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada bebek kestiğini görmek

Zühre merhaba,Rüyalar insanın iç dünyasındaki duygu ve düşüncelerinin uykuda bir senaryo şeklinde beyin tarafından canlandırılmasıdır. Ve üzülerek söylemeliyim ki; her geçen gün kin, nefret, öldürmek, kesmek hakkındaki rüyalar hızla artmakta. Bu durum toplumun ruh halinin berbat durumda olduğunu, ülkenin ne hale getirildiğinin simgesidir. Toplumda saygı, sevgi, hoşgörü, yardımlaşma, dostluk, arkadaşlık, insanlık gibi erdemleri unutturmak için insanları birbirine düşman edecek bazı yöntemler çok sinsice ve bilinçli olarak toplumun damarlarına enjekte edilmektedir. Sonuç olarak kindar, sevgisiz, saygısız, hoşgörüsüz, acımasız bir manzara ortaya çıkmıştır. Bu acımasız toplumsal ruh hali aynı senin rüyanda olduğu gibi kesmek, öldürmek olarak rüyalarda yer almaktadır. İşin ilginç yanlarından biri ise güzel dinimizin suistimal edilmesidir. İnsanların zihninin derinliklerine bunların Allah adına yapıldığı, yapılması gerektiği işlenmeye çalışılmaktadır ve bunu yapanlar oldukça ilerleme sağlamış durumdadır. Konu çok derin ve bizlerin anlayamayacağı kadar karışıktır. Sonuç olarak Dünyadaki 7 milyar insan hemen yanı başımızda Irak ve Suriye’de Allah adına  “la ilahe illallah” denilerek kesilen kelleleri görüyorlar ve ne yazık ki bunu İslamiyete bağlıyorlar.

Sevgili kardeşim, sonuç olarak gördüğün bu rüya herhangi bir mesaj vermemekte, içinde bulunduğun karamsar ruh halini yansıtmaktadır. Bu vatan evliyaların koruduğu özel ve güçlü bir ülkedir, çevremizde yaşanan vahşet inşallah bize bulaşmayacak, tekrar huzur dolu günlere kavuşacağız. Bunun için özellikle siz gençlerin uyanık ve bilinçli olmanız, size emanet edilen ülkeye sahip çıkmanız gerekmektedir. Moralini yüksek tut ve olumlu düşün, Allah’a sığın, ondan her şeyin hayırlısını ise. Bu rüyalar devam ederse sakın bir uzman psikologdan başkasına gitme, lütfen bunu büyüklerin ile paylaş.

“Rüyada bebek kestiğini görmek” için bir yanıt

Rüyada bebek öldürmek
Rüyamda 4 yetişkin ve 1 bebeği ve bazı kıyafetlerini klozete atıp sifonu çektim, sonrasında bebeğin bacağını gördüm, çığlıklar duydum, kahroldum. Öldürdüm onları. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir