Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Bebek Kıyafeti Görmek

Rüyada bebek elbisesi görmek neye işarettir?

Bugün rüyamda annemle bir yere gidiyoruz, yolda bir satıcı eşyalarını kurmuş, değişik eşyalar satıyor, yanına gidiyoruz çok güzel rengarenk bebekler için kıyafet satıyor, bakıyoruz anneme “alayım mı? bir çocuğum daha olsun istiyorum, saklarım” diyorum, yanımda da bir iş arkadaşım var, o bayağı çoraplı pantolon alıyor, ben sonra vazgeçiyorum almıyorum.

Annemle tekrar yola koyuluyoruz satıcı arkamızdan bağırıp elinde küçük bir leğene bir sürü ahududu doldurmuş bize veriyor, teşekkür ediyorum. Sonra birden biri kapıyı tıkladı bayağı yüksekti ses, gerçekten de o sese uyandım, kapıya gittim sabaha doğru kimse yoktu tekrar başımı yastığa koydum ayetel kursi okudum, okurken uyuya kalmışım, o anda biri bana “ne dileklerin varsa söyle” dedi “bütün sevdiklerime sağlık ve çarşamba günü para istiyorum” dedim. Ruyamı yorumlarsanız sevinirim. Selamlar Melda.

Rüyada bebek kıyafeti görmek neye yorulur?

Melda merhaba, gördüğünüz rüya yaşamınızda bir öğrenme dönemi yaşadığınızı, öğrenmek istediğiniz daha pek çok şey olduğunu işaret ederken çarşı gibi yerde geçen olaylar hayatınıza dahil etmek istediğiniz bir şeyi ifade etmektedir. Ancak buna sizin gerçekten ihtiyacınız olup olmadığına karar veremediğinizi başkalarından yardım almak ihtiyacını hissettiğinizi göstermektedir.

Rüyanızda gördüğünüz bebek elbiseleri sizin hal ve hareketlerinizin daha nazik, anlayışlı ve olgunlaştığını gösterirken satıcının ahududu ikram etmesi aklınızda sizin için tehlike ( veya risk) içeren bir şey geçtiğini simgeler. Rüyada satın almak amacıyla kıyafet bakmak sizin başkalarından saklamaya çalıştığınız kimi yönleriniz olduğunu simgeler. Bundan kurtulmak, samimi ve adeta çocukluk dönemlerindeki kadar saf ve açık olmanın yararına işaret ederken aynı zamanda bu duyguları yeniden değerlendirmek, kötülerini atıp iyilerini yaşama katmak gerektiği şeklinde açıklanır. Rüyada kıyafet aldığını görmek kişinin yeni durumlara veya role ayak uydurmak için çalıştığını gösterir ve onun yeni bir öz eleştiri üzerinde uğraştığına yorumlanır. Rüyada çoraplı pantolon görmek rüya sahibinin içindeki bazı küçük arzuların son zamanlarda büyümeye başladığını, açığa çıktığını ve bu arzularını gerçekleştirmek için bir şeyler yapmaya başlayacağını temsil eder.

Rüyada dilek görmek yaşamınızdaki değişim arzusunu işaret eder. Dilek dilemek, dilek dilediğini görmek yaşamınızda iyi yönde değişiklikler, ilerleme isteğiniz olduğunu ve bunlara kavuşmak için hayatınızda önemli bir değişiklik yapmaya hazır olduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyafet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bebek Kıyafeti Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir