Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bebek Losyonu Görmek

Rüyada bebek losyonu görmek nedir?

Benim rüyamda kar yağıyordu ve ben okula gidiyordum. Havadan kar yağıyordu ( gözümle görüyordum). Okula girdik ders filan işlemeden hemen çıktık. Kapıda annemin beklediğini gördüm, robot gibi duruyordu. Bende arkadaşlarıma (3) “annemle eve gideceğim” dedim yürüdüm okuldan çıktım.

Sınıfımda benle adaş Aleyna vardı. Yanıma geldi ve gülerek ‘görüşürüz ‘ dedi. ( aleynayla gerçekte çok tartıştık) ama eve giderken annemle gideceğim dememe rağmen annem değilde yanımda arkadaşlarım vardı. Kartopu oynayarak gittik. En son evimizin önüne geldiğimizde arabamızın orta bölümünün çok küçüldüğünü gördüm ve arkadaşıma ‘araba çekmiş’ gibi bir şaka yaptım ( biliyorum kötü şaka ) arkadaşım arabanın arkasına geçti ve “arabanız kaza yapmış” dedi, arabanın yanında yere düşmüş bir bebek losyonu kutusu buldu ve “bu bebek losyonu sizin mi” dedi, Baktım “hayır” dedim.

Bizim binada 2. katta oturan teyzeyi gördüm, ağlayarak ona sordum ama o ağlayarak evine girdi kapısını kitledi, bende ağlaya ağlaya hemen yukarı çıktım. Babam kapıyı açtı eli sarılıydı (hangi eli hatırlamıyorum) eve girdim, babama ne olduğunu sordum. Babam “kaza yaptık” dedi. “Eline ne oldu” dedim, “bileğimde bir sorun var” dedi, “düzelir” dedi. Benim babannnem var, eli ayağı tutuyor şükür. Onuda yatakta uyurken gördüm ama hayatta idi yeni doğruldu falan . öyle rüyam bitti. Bunun tabiri nedir ? (biliyorum çok uzun lütfen cevaplayın ) sağ olun

Rüyada bebek losyonu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bebek losyonu sizin içinizdeki çocuk ruhunu yatıştırmanız gerektiğini gösterir. Size bir kez, bir süre bu çocuk ruhunu serbest bırakmanızın yararlı olacağınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir